Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 1:06 am

C'te doje zemra jote!
Na nji pije te forte ama...qe tme bjeri ne koke! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Charlotte prej Fri Feb 12, 2010 1:43 am

[/b]C'fare sherbehet ketu? :D
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 1:45 am

MIre se erdhe Charlotte! :cheers:
Faleminderit qe e respektove pm-ne time!
C'fare deshiron te pishe? Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Charlotte prej Fri Feb 12, 2010 1:59 am

Asgje,thjesht kenaqesi Smile
Hmm dicka te forte do te doja para gjumit :P
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 2:02 am

Charlotte nje gote GeZuAr per ty!

Po pate deshire, dil ke chati dhe aty shkrujme direkt!

Per ke chati: Kliko lart " Forumi" dhe rreshqit poshte. Ne fund eshte Chatbox, kliko: Identifikohu dhe je ne chat pastaj!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 3:04 am

O YLLO do te pergatis nje margarita si ajo qe pelqeve tek restoranti ?

shume xhan Nelen
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sat Feb 13, 2010 11:30 pm

Ka njeri ne Bar ?? Kush do na beje ndonje gje me pire?!!! Me eshte thare goja! Sad
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Feb 15, 2010 9:40 pm

Nje Kaffee per Charlotten! Wink
Po e le ketu qe t'a marri kur te vij!!!!!!Charlotte, e shikon se te pret Kafja ketu??!! Jo si ke "konkurenca" ku s'te sherben njeri!!!! Smile

-shaka-
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Charlotte prej Tue Feb 16, 2010 3:35 am

Rrofsh vizioner,me qetesoi :P
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 17, 2010 6:24 pm

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 17, 2010 9:00 pm

Charlotte shkruajti:Rrofsh vizioner,me qetesoi :P

Me kenaqesi Charlotte! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 17, 2010 9:02 pm

Lilly shkruajti:

Me ke e ke o Lilly??? Percaktoje...se turren te gjithe pastaj!!!!! :DLum si Ai/Ajo qe do kete kenaqesine te pije me ty! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 17, 2010 9:41 pm

Vizioner,po nuk ka problem bre ,le te turren se nje kafe eshte sikur cdo behet :P,pastaj per frenkuetuesit e kafese e kisha,me ju te gjithe deshirova te pij kafe.

Po kjo lindjedielli ku eshte,sikur tha qe jemi te ftuar per kafe.......
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 09, 2010 10:06 pm

Po hajdeni more te pijme nje kafe ,se edhe koha na u ngroh dilni nga shtepite dhe eja te bashkohemi te gjithe ketu te kafeja e te flasim .
Qeras une kedo qe vjen mbas meje,me cfare ti deshiroje zemra atij/asaj Smile
kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 5:47 pm

hapur eshte lokali???
une dua nje chapuccino Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 11, 2010 5:37 pm

Me kenaqesi Sennia,cfare te deshirosh ti,edhe me shume kerko se je lodhur, ke hapur gjithe keto tema. Smile
Rrespekte
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 7:13 pm

Lilly shkruajti:Me kenaqesi Sennia,cfare te deshirosh ti,edhe me shume kerko se je lodhur, ke hapur gjithe keto tema. Smile
Rrespekte

flm Lilly kiss
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Mon Mar 15, 2010 10:21 pm

Nje caj te ngrohte,me limon dhe mjalte per Vizionerin po pergatis,qe ti kaloje gripi sa me shpejt Smile,per masazh po j'a le ngarkim Neles :P
shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 16, 2010 6:20 am

Lilly shkruajti:Po hajdeni more te pijme nje kafe ,se edhe koha na u ngroh dilni nga shtepite dhe eja te bashkohemi te gjithe ketu te kafeja e te flasim .
Qeras une kedo qe vjen mbas meje,me cfare ti deshiroje zemra atij/asaj Smile
kiss


hahahahahhaha ke kujdes me keto plotesimet e deshirave ...(zemrate deshirojen vetem gjera te mira :P)..apo e ke vendos te beshe djalin hahahahahahah :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 16, 2010 6:24 am

Lilly shkruajti:Nje caj te ngrohte,me limon dhe mjalte per Vizionerin po pergatis,qe ti kaloje gripi sa me shpejt Smile,per masazh po j'a le ngarkim Neles :P
shume xhan


hahhahahaha po ja bere ate cain me limone ...sherohet ai dhe ska nevoj ti bej une masazhe po me ben ai mua hahahhahahahah :P Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 16, 2010 6:30 am

Tu qeras meqense paguan Vizioneri Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 16, 2010 4:15 pm

Nela,une e mbylla ate kapitull per kalamaj,po si do besh ti tani? :o
Nga keto embelsirat po marr nje me lule se ato zemrat kemi plot e po n'a dalin nga hundet :P
Nje kafe per kedo qe vjen te me shoqeroje ne forum,te bejme nje dore muhabet :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 16, 2010 4:48 pm

:oops: inat

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 10:00 pm

Ka njeri per kafe Rolling Eyes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 20, 2010 10:08 pm

po sweet-angel,t'a bej une nje kafe ty,si e deshiron? Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi