Forumi Evolucion

Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Shko poshtë

Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Mesazh nga Vizioner prej Wed Nov 25, 2009 1:52 pm


Ketu lejohen Komente vetem mbi "Derfa TV" -mendime & sygjerime rreth Programit-


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Tue Dec 01, 2009 2:50 pm, edituar 13 herë gjithsej
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Mesazh nga Vizioner prej Fri Nov 27, 2009 5:03 pm

Te dashur Forumista!
I mirpresim sygjerimet e juaja rreth Derfla TV-se, te cilat do cojne ne permiresimin e programit!.

A ju duket e efektshme venia e TV-se ne Forum?
Si ju duket Programi i Derfla TV ?
Mendime per freskim dhe mbushje te programit me?

Faleminderit per bashkpunimin
Vizioneri
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Mesazh nga Nora prej Tue May 01, 2012 3:44 pm

f... f... f... f... f... jaaa love kiss puc !!!!!! ne pc Pushime danke
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Mesazh nga Nora prej Tue May 01, 2012 3:45 pm

te pershendes nga zemraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te ndjekur "Derfla TV" klikoni: [Komplet u lexuan]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi