Forumi Evolucion

Te rigjesh Dashurine "e humbur"!

Shko poshtë

Te rigjesh Dashurine "e humbur"!

Mesazh nga Lilly prej Tue Feb 23, 2010 2:55 am

Une personalisht nuk e di sepse nje burre qe me pane syte qe 17 vjec, ate kam edhe sot mbas 8 vitesh qe jemi njohur dhe pothuajse 7 vjet martese, edhe tani qe mendova te nderroj cik klimen se vend i ri thashe,usa, klime e re si dihet me ngrofte a me ftofte,kuptova qe kish ikur vapa me gushtin,s'behej derman. :P (shaka).
Po shikoj historine e nje cuni qe njoh edhe ish te dashures se tij.Ata ishin ndare dhe pas kaq vitesh e rigjejne njeri-tjetrin.Tani,ajo e shpreh qe e dashuron perseri pa mase,ai cuni se pranon.Me beri pershtypje ne fakt,sespe ,pa ofendim per cunat,mendoja se cunat nqs ju kethehej nje vajze qe kane dashur me pare sdo e refuzonin,qofte edhe te mos e dashuronin ne te njejten menyre.Nejse po perfundimi eshte se ,po ekziston mundesia te dashurosh ish te dashurin tend,biles do thoja se tundimi eshte i madh.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te rigjesh Dashurine "e humbur"!

Mesazh nga Nela prej Wed Mar 24, 2010 2:00 am

Doja te thoja vetem kaq!!! Sad

Do te vije nje dite ne jete, kur do te zgjohesh dhe do te ndjesh te kesh nevoje per mua, keshtu si une tani kam nevoje per ty......do te kthehesh duke shpresuar t'me gjesh......me vjen keq......une nuk do t'jem "me"..!!!

e Humbure edhte e Humbure nuk gjindet me! Sad
dhe po te gjindet eshte e kote per mua! Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te rigjesh Dashurine "e humbur"!

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 24, 2010 2:14 am

Nga eksperienca personale nuk flas dot,sepse sic tha Lilly,ne nje me kane ngelur syte prej pothuajse 4,5 vjetesh...por ketu ne Gjermani perdoret nje shprehje..pantallonat e vjetra te rrine me mire,..e kam pare kete gje ne tre shoqet e mia,qe u ndane nga te dashurit kur erdhen ne Gjerman...mbasi u ripane dhe folen dhe rilidhen kontakt pas sh kohesh,kuptuan qe ndjejne ende...dhe ndjejne goxha shume....te dyja palet...Nuk harrohet lehte...dashuria...per me teper e para...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te rigjesh Dashurine "e humbur"!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi