Forumi Evolucion

Kenge per dashurine

Shko poshtë

Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 9:36 pm

Postoni kenget me te bukura te dashurise,ato nga te cilat kujtimet jane te lidhura fort.
Kjo kenge per mua mbart shume kujtime te bukura qe kur me pershendeten nuk me pritej derisa te vija ne shtepi dhe t'a degjoja,kam shpetuar mire qe nuk me kapi ndonje polic me gjithe ate shpejtesi qe ngisja makinen.
Ju pershendes te gjitheve juve,te dashuruarve ....


oh Zot,sa kam qare nga kjo kenge,lot gezimi Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 10:53 pm

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 10:54 pm

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 10:58 pm

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga shpirti binjak prej Sat Feb 13, 2010 2:28 pm

sa here degjoj kete kenge me kujtohesh ti " malli im" qe nuk eshte shuar asnjeher ...

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 17, 2010 9:43 pmI'm falling even more in love with you..
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Liebe ist alles,....dashuria eshte gjithcka

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 03, 2010 1:09 am

avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:44 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga shpirti binjak prej Sat Mar 06, 2010 12:38 am

ah sikur te ndothte me te vertet ...

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 16, 2010 4:46 pmKur me kane pershendetur me kete kengen,o Zot sa shume kam qare Sad Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lara Fabian

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 12:25 pm

Pas sans toi...Je t'aime
Ps.Performancat e saj live,ku e gjithe salla kendon me te,jane dritheruese...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Love is blind...Ramzi ft. Ash King

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 12:31 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 19, 2010 3:08 pm

[quote="Eria"]Pas sans toi...


Je t'aime
kjo eshte madheshtore..une e adhuroj kete kenge ❤
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:19 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cascada,disi ndryshe....

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 3:48 am

Versioni slow...
Edhe dance..._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga thjeshtesi prej Sun Mar 21, 2010 3:53 pm

Maria Mena Just Hold Me

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge per dashurine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi