Forumi Evolucion

Cafe "Qefliu"

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 08, 2009 8:04 pm

Me rastin e hapjes se Cafe "Qefliu", po ju qeras me kafe e embelsire!

Ju uroj ta kaloni mire ne kete Cafe! shume xhan


avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 11, 2009 5:47 pm

Qeras te gjithe Antaret e Rinj!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 13, 2009 7:55 pm

Qenka bosh kafja?! Smile

Ku eshte kararjeri:?:

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 13, 2009 9:21 pm

tani ti vizioner e kishe llafin "kamarjeri" apo jo???? Smile
Do nje kafe ose limonate se keto pelqen ti......
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 13, 2009 9:38 pm

..dhe "kamarjerja" Smile

Kafe sapo piva, nje limonate mire do ishte. me limon! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 14, 2009 1:02 am

Limonaten me gjithe qejf se paguaj une (mqs je administrator,t embajme cik me hater) po do thartohesh shume...
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga juna prej Mon Dec 14, 2009 5:50 pm

Qenka bosh kafja ne kete dite te ftohte?? -hahhaha
Ahh sa do na shijonte nje caj i nxehte me nje diskutim te nxehte,... mbi situaten politike ne vend-hhahahha

Kur te vij ne darket mos ta gjej bosh kafen- :D
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 19, 2009 5:45 pm

Juna, j'a erdha une te benim nje dore muabet per gjendjen e gjirit persik Smile po asnjeri ska ketu.
po vjen nje snow storm, eshte ftofte keshtu mendova te vija ketu te pija ndonje kafe me juve....
po pres dhe ca mos vije njeri.....
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 20, 2009 11:15 am

persh Lilly

Mendova se per c'fare "gjiri" e ke fjalen!Smile
Nga tu kujtu Gjiri Persik ne ty aman?! Smile

Nje Capuccinno per ty
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 20, 2009 4:08 pm

Pershendetje Vizioner,
faleminderit per capuccinon, me pelqeu shume.
mund te marresh cte deshirosh ne caffe, qeras une.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 01, 2010 6:04 pm

Lilly per ty zemra cohu se vajti vone gjymashe hahhah


avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jan 01, 2010 10:07 pm

Sapo bera furnizimin. Merrni pini dicka te ftohte! Smile


avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 02, 2010 7:08 pm

Nela shkruajti:Lilly per ty zemra cohu se vajti vone gjymashe hahhahFaleminderit shume zemer, vertet m'i hapi syte kjo kafja qe me bere ti.
Rrofsh, je shume e mire....Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 02, 2010 7:33 pm

Lilly per ty dhe per Vizioneri. Smile

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jan 03, 2010 2:20 pm

Sa qetesi ne Forum!!! hhhmmm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjith antaret e Forumit vecanerishte per Vizionerin :)

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 1:02 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jan 10, 2010 12:55 am

Nela, si per te gjithe antaret e forumit?! Te gjithe do fusin buzet aty tek nje filxhan???!!! fiuuu

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 10, 2010 7:09 am

JO pe te gjithe nga nji doja ta thoja.... ti e ke nga une kafen ndersa te tjeret e kane nga ty hahha... Wink

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SA KAFE NE DITE PINI?? :)

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 11, 2010 1:35 am

Jame kurjoze te di.... Sa kafe ne dite pini?

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 13, 2010 5:43 am

une njecke, edhe ate qe pi e di ti Nela kur dhe me ke.
Ka plot njeres qe u eshte bere kafeja si droge, sndihen mire po nuk pine disa kafe ne dite.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 15, 2010 2:08 am

disa! ja dhe nji nga une. Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Fri Jan 15, 2010 7:22 am

Faleminderit, sherbet te embel e ke bere sic je dhe vete.....
kiss shume xhan
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 15, 2010 7:31 am

Lilly kisha merak se mos me kerkoje embelsire ndaj ta bera te embel hahahahah ...... :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 18, 2010 1:03 pm

Vizioner mire qe kurseheshe nga Embelsirate po as Kafe sna ben me.
Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Mon Jan 18, 2010 4:59 pm

a me ben njeri nje caj mua , qe te me kaloje ftofja se vdiqa??
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi