Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Nov 29, 2009 3:05 pm

Mirsevini ke Kafja "Fol ti fol"!

Kafja eshte hapur nga Ora 00:15 deri 23:45
Nga ora 23:45 deri 00:15 pastrimi!

Punojme dhe jashte ketyre orareve, por duhet te behet pronotimi me pare.
Adresa per Pronotime te vecanta: PM

Ketu ka vetesherbim, por, ne raste te vecanta, sipas kerkeses persona te VECANTE dhe sherbehen!Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga lindjedielli prej Mon Nov 30, 2009 4:08 pm

kush do me bej mua nje kafe shpejt te kthehem ta mare Smile
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Nov 30, 2009 8:54 pm

..ne vend...si e do? Smile

Po bej dhe po e le ketu...po le dhe sheqerin+qumshtin....te jene ketu!


p.s. ah sa me hahet nje Binnenstich tani!!! Sad
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga lindjedielli prej Tue Dec 01, 2009 11:59 am

kur e do se ta sjell Smile , do ta le mesimin Smile.sot ne darke bringe ich was mit Smile.

kalo mire .
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 26, 2009 11:37 pm

p.s. ah sa me hahet nje Binnenstich tani!!! Sad[/quote]

ceshte kjo vizioner? ndonje lloj embelsire?

mua me pihet nje kafe amerikane tani qe mos e pyet sa shume...

p.s vizioner, nje sygjerim kam. i propozojme orneles per kamarjere ketu se e ben shume mire kete pune... fiuuu do te shtohet dhe klientela me siguri....Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 27, 2009 12:13 am

Lilly, Bienenstich eshte embelsire-torte ketu ne gjermani!

Ok. Ornela qysh nga ky moment eshte Pronarja e Kafe-bar "Fol ti fol"!

Une baj dorzimet!
Biznes te mbare Ornela GeZuAr
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 27, 2009 12:14 am

Nje per Lilly-n
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 12:15 am

ohhh faleminderit shume......
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

flm shum

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 12:18 am

Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 12:20 am

Deri sa ta mesoje une se si te perdore keto fare do vyshkem... affraid
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 4:42 pm

mirmengjesi !!!

moj pronare e ke hapur kafene apo jo?
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 10:19 pm

Uredhero zonja Lilly :D
Si e pine kafen?
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjithe antaret qe jane on tani

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 27, 2009 10:25 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 10:29 pm

ornela emini shkruajti:Uredhero zonja Lilly :D
Si e pine kafen?


me filxhan.... Laughing
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 4:33 am

me filxhan.... Laughing[/quote]


haha haha
u me filxhan thote :shock:

si e pi
me sheqer pa sheqer.....me pak sheqer e me shum kafe .....me shum kafe e pak sheqer...me sheqer e pa kafe....me kafe e pa sheqer.....
dhe me fal cfar kafe deshironi....hahah

Coffe ta bej nji turke te mesme se te lashe pa kafe sote .....:D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Dec 28, 2009 7:46 pm

Kush do me beje nje Tenxhere me kafe mua?

thnx
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 9:54 pm

Kush do me beje nje Tenxhere me kafe mu? haha:king: Ta beje une..... po sa te madhe e do Tenxheren?.. sa nji Kusi? haha:D te befte ....ta bera nji kafe sa mos te lija pa hic... Coffe ...se nji zote e di kure zihen kusija!!! haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 10:35 pm

po mua nje te mesme me pak do me besh me????
apo te pres dhe une deri sa te zjeje kusija e vizionerit?
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 10:43 pm

Lilly shkruajti:po mua nje te mesme me pak do me besh me????
apo te pres dhe une deri sa te zjeje kusija e vizionerit?


Bravo haha jo jo... ja erdha nji sek.... Coffe .... te befte mie tul e vijam. haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 10:45 pm

Rrofsh , te lumshin duart se shume te mire e ben kete kafene ti(sic je dhe vete).Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 11:04 pm


Te lumte goja Lilly per gjithe ate urrime rrofsh. Smile

Po cohu ne mbushe nji teke te lutem :bom: haha .... se e kame vendos do behem :drunken: sonte. haha happy
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 11:12 pm

Une nje teke t'a mbush me gjithe qejf se pastaj ja merr vete doren ti te dytes , e te tretes e te katertes etj etj etj apo s'kam nje raki te bere vete qe jo vetem qe do te beje ty te kercesh(se kete ben ti kur behesh tape) po kam hall se do te jape edhe ndonje efekt tjeter anesor dhe do ti biesh me qafe ndonjerit ketu ne forum.... Wink
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Dec 28, 2009 11:13 pm

Akullore per Gocat e bukura te Forumit!

kiss
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 6:57 am

happy


Faliminderit shum per akulloren. :D
Me pelqen shum...dhe kjo alullorja sikure ma ben me sy. Wink
( Smile Radhes tjeter te lutem me lule shtrydhje ne vente te cukullades per mua. :oops: ) Smile
Nela: thnx
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Wed Dec 30, 2009 6:38 am

:shock: pu pu pu... asnji sme erdhi sote per Coffe .....une e dija se ekonomia ishte keq 😕 ......po jo dhe kaq keqe 😕 ....sa mos daleshe te pishe nji Coffe ......hajde se do ju qeras Nela cte doni ju :D .....se e paguan Vizioneri me vone! haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi