Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 6:12 pmNje kafe per kedo qe vjen te me beje njecicke shoqeri ketu ne kafenet.
Po he c'kemi,si vajti ajo pune???

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 16, 2010 2:00 am

Mysybet paska vajtur puna po mqs sdoni llafe nje valle me mua do beni juve,se nuk do m'a prishni qejfin apo jo.Kam sebep,do festojme :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga zeshkane prej Fri Apr 16, 2010 12:25 pm

hopa o llokum Lillyyyyyyyyyyy
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga ely prej Fri Apr 16, 2010 3:53 pm

Basketball booooooooo spihet vetem kjo kafeja .....po iki edhe une ...uffffi ...u be koh qe sgjej asnjeri ne linje

eriaaaa si thua ikim marrim clalen i bejme nje gjilo e takohemi ketu e marrim nje kafe....???? njofto edhe te tjeret te behemi te gjithe ---
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 16, 2010 6:41 pm

Kush do me beje nje Kafe >Turke mua?

Me kishte kap nje gjume tani ne Kolltuk

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Fri Apr 16, 2010 9:10 pmTe befte mire Smile !
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sat Apr 17, 2010 8:29 am

FLM Sennia. Po e pije tani ne mjes.
Sa te mire e paske bere??!! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 17, 2010 9:10 am

hahha flm

Miremengjesi te gjitheve!!! Ylberi
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 17, 2010 1:20 pm

ely shkruajti:Basketball booooooooo spihet vetem kjo kafeja .....po iki edhe une ...uffffi ...u be koh qe sgjej asnjeri ne linje

eriaaaa si thua ikim marrim clalen i bejme nje gjilo e takohemi ketu e marrim nje kafe....???? njofto edhe te tjeret te behemi te gjithe ---


Dalim Ely dalim ....po as une spo te gjej me ne linje me zemra Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Apr 17, 2010 6:07 pm

Rrofsh zeshkane qe erdhe e drodhe me mua,ju te tjerat si t'a keni qejfin ,mua e zeshkanen n'a lusin :D.
Ka ndonje qe shikon filxhanin ketu????

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 17, 2010 10:48 pm

Te genjej une moj :D...po hajt te bisedojme iher gjere e gjate e pastaj ti gjej gjerat ne filxhan :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga zeshkane prej Sat Apr 17, 2010 11:53 pm

Lilly, une shoh tek filxhani jot nje burrke qe po ta ha shpirtin edhe zemren me dashurine qe ka per ty Wink shoh edhe 2 engjej te vegjel ha hah a, rruge s'ke (normale, avionat jane bllokuar)... Me ka marre shume malli me pare filxhan verteti, po kismet do gjej ndonje fallxhore kendej nga Parissi, po s'gjeta po i them Erias te ma genjeje Smile Smile Smile
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 12:18 am

Flasim njehere ne ca halli ke ti :D :D...dhe ta gjen Eria dhe ne filxhan ty...ja ta shohec :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 12:22 am
Hajde cupa,kush do martohet se me ka vajt per dasem...smartohet njeri mer amani... :D:D:D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 18, 2010 3:57 pm

hahah eria..ne te presim ty :D

shikoje te kam kopjuar ikonen,, kam vene syrin tim, eshte origjinal pa asnje ngjyrosje :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 4:22 pm

Po dhe ti e di,qe dhe i imi eshte origjinal...ojjjjjjjjjj kjo :P
Eria ska ne plan moj...une dua te jem e ftuar ne dasem,jo te jete dasma ime...Dua te kercej moj...jo te bej nusen :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sun Apr 18, 2010 6:02 pm

po nuk gjetet kush te martohet,mos u merzisni se per hatrin tuaj une dal vullnetar e martohem e nje here tjeter :D.
Mirmengjesi te gjitheve,si m'a bete gjumin???

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 6:41 pm

Hahahahahahahhahahahhahahahha Smile...Jepi Lilly,martoju :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sun Apr 18, 2010 8:31 pm

Kesaj radhe mqs kam njecicke eksperience dua nje dasem si kjo ndryshe j'a preva burrit ....shpresat :D

mqs ra llafi,isha tek ky restoranti para dy javesh per dasmen e kusheriut tim,fantastik eshte,the best Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue May 04, 2010 8:39 pm


Nje kapucino per Sennian mqs kam kohe qe s'kam folur Smile
J'a te befte mire.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Wed May 05, 2010 8:07 am

Nga ka "humb" Sennia?????!!!!!!!! Iu ka kushtuar fcb-se tani, sic duket! hhhmmm

Lilly, per mua nje kafe turke te lutem, megjithse do iki ta pije nje turke sot nga Mami dmth ke Motra me Claren! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed May 05, 2010 10:39 pm


Vizioner te befte mire edhe ne koken tende inshallah,me ndonje nuse te mire si vetja Smile

hot dua akulloreeeee ka njeri apo jo? :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Thu May 13, 2010 10:48 pmCoffe :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Fri May 14, 2010 1:23 pm

Vizioner shkruajti:Nga ka "humb" Sennia?????!!!!!!!! Iu ka kushtuar fcb-se tani, sic duket! hhhmmm

Lilly, per mua nje kafe turke te lutem, megjithse do iki ta pije nje turke sot nga Mami dmth ke Motra me Claren! Smile


Lilly Vizioner, me falni tani po i shoh keto shkrime

PO ju qeras te dyve me nje pije freskuse meqe tani eshte vape ketej
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Fri May 14, 2010 3:26 pm

Vizio kjo eshte me e forte,se ato qe me tregove dje Smile...Te fala mamit dhe motres,dhe mos harro te me puthesh Claren...
Lilly si te kam ty,po ty Sennia mire????


Edhe sa here tju them mo pini neper dasma :P_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi