Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Thu Dec 31, 2009 11:12 pm

Sonte eshte nata e Vitit te ri, ska kafe por GeZuAr


Ja kalofshi mire te gjithe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 09, 2010 5:59 pm

hekhe......

moj nuse.....(e zonja kafese po te therras sic ju thoshin ca pleq shqiptare ne avion stjuardesave ahahhahaahahah)
nje cacao per mua , te lutem....
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LILLY PER TY

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 7:39 pm

Moje zemer ne sekond po ta bej dhe nji akullore...
e ke nga une ...paguan Vizioneri!

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 11:51 pm

Ja dhe nji per Vizionerine :D
Te befte mire... Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per Nelushen :)

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jan 10, 2010 12:45 am

Tiramisu do Brasil


Te befte mire :D
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per Lilly-ne :)

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jan 10, 2010 12:48 am

Crem-Qershie Mascaprone




Te befte mire :D
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 10, 2010 2:07 am

:D FALIMINDER SHUM VIZIONER SI EMBELSIRA JE DHE TY. Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 13, 2010 5:50 am

Faleminderit shume per embelsiren Vizioner.


jam ulur ketu ne kafe, tek nje qoshe, me pak drite, prane oxhakut edhe me kane erdhur ca mejtime ne koke.dua te pij sonte te dehem,po ce do spaska njeri fare dhe me duket sikur vetem kjo gote po me mbyt ngushellimin......

Nela, ku je???????

Crying or Very sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 14, 2010 6:25 am



Erdha Lilly... per ty nji qinegje te pjekure ha te kam then Wink
po ceshte kjo e dehure moje aman affraid apo ke vendose te na beshe dhe nji bebke tjeter :D ....
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 18, 2010 6:19 am


Nji kafe per Lillyne dhe nji per Vizionerine.
Ju befte mire qe te dyve.
kiss Nela
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jan 18, 2010 11:56 pm



Nje Strawberry per Nela! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 19, 2010 12:06 am

ohhh shuem e mire kafeja , rrofsh se me sherove Smile beje gati hashuren se erdha ahahhahahahahahah
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 19, 2010 1:00 am

Vizioner shkruajti:

Nje Strawberry per Nela! Smile

Faliminderite :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 19, 2010 1:01 am

Lilly shkruajti:ohhh shuem e mire kafeja , rrofsh se me sherove Smile beje gati hashuren se erdha ahahhahahahahahah


hahhaahah gati eshte se e ka bere Halla hahahahah....
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 01, 2010 11:46 pm

hekhe
ndonji per thashethme a muabete tjera ska ketu o??????
hajdeni bre se ju qeras une me cte doni juve...
se me ka marre malli.... Crying or Very sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Tue Feb 02, 2010 1:06 am

Lilly shkruajti:hekhe
ndonji per thashethme a muabete tjera ska ketu o??????
hajdeni bre se ju qeras une me cte doni juve...
se me ka marre malli.... Crying or Very sad

ja se te kiss nji cike une ty muaaaaaaaaaaaaaaaa...
ja te te qirase njicike une ty Smile

puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Feb 02, 2010 7:03 pm

oh faleminderit,nuk po e marr vesh kush me ngjiti me shume kiss yt apo keto embelsirat e mia te preferuara? :P
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 03, 2010 12:07 pm

Lilly, vetem ti merr Kiss ! Sad

Mua s'me kiss njeri..... :x
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Wed Feb 03, 2010 11:39 pm

Vizioner shkruajti:Lilly, vetem ti merr Kiss ! Sad

Mua s'me kiss njeri..... :x

Mendohu se duet te keshe ber gje qe ste kiss njeri :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Wed Feb 03, 2010 11:41 pm

Lilly shkruajti:oh faleminderit,nuk po e marr vesh kush me ngjiti me shume kiss yt apo keto embelsirat e mia te preferuara? :P

haj embelsirate.... se kisse kame shum une te kiss 24/7 pa merak :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 04, 2010 1:51 am

Sleep hhmm
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Nela prej Thu Feb 04, 2010 12:47 pm

Vizioner shkruajti:Sleep hhmm

po ha punel! hahahah:P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Thu Feb 11, 2010 7:38 pm

he o cbehet ketej?
qetesi e madhe ...
hajdeni,qasuni se ju qeras une me kafe e ca geshtenja te pjekura per keto dite dimri plot bore..
kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 11, 2010 8:11 pm

Oh Lilly, sa me ka marre malli per ca geshtenja te pjekme!!!! Sad

Po te jap ca t'i pjekesh pak! Wink

Kurse keto poshte jane geshtenja Tropoje! Wink

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 12:59 am

rrofsh e une jo vetem do ti pjek po edhe te qeruara do ti servis Smile

Te befshin mire,ndonje pije deshiron?
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi