Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri May 14, 2010 6:44 pm

Eria shkruajti:Vizio kjo eshte me e forte,se ato qe me tregove dje Smile...Te fala mamit dhe motres,dhe mos harro te me puthesh Claren...
Lilly si te kam ty,po ty Sennia mire????


Edhe sa here tju them mo pini neper dasma :PEria haha haha haha haha Pijanecet! I urrej pijanecet!


Motra ma mire dhe Clara. Tani sa ishja atje dhe doli nga spitali tani....pak me mire! Dhe Mami mire, me ka bere nje groshe per sonte qe...aman, te lepishe gishtat Smile Do nje pjate? Smile Zgjate ta mbush! Wink

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri May 14, 2010 6:45 pm

Sennia shkruajti:
Vizioner shkruajti:Nga ka "humb" Sennia?????!!!!!!!! Iu ka kushtuar fcb-se tani, sic duket! hhhmmm

Lilly, per mua nje kafe turke te lutem, megjithse do iki ta pije nje turke sot nga Mami dmth ke Motra me Claren! Smile


Lilly Vizioner, me falni tani po i shoh keto shkrime

PO ju qeras te dyve me nje pije freskuse meqe tani eshte vape ketej

Flm Sennia. Po marr kete goten e vogel une qe eshte perpara! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Thu May 20, 2010 4:51 pm

Hajdeni se ju kam bere kafene Smile
Duhet te kemi shume gjera per t'u llafosur se me keni lene vetkez ne forum,hajdeni me tregoni tani c'keni bere keto dite. Po ju pres Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga ely prej Thu May 20, 2010 9:09 pm

flm lilly me kenaqesi do e pija...ju pershendes te gjithve.
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Fri May 21, 2010 1:23 pm

Lilly Smile...Thenkju per kafene...do e pi me kenaqesi,po kush do na shohi flxhanin Smile...Une mire shume e zene keto dite,me pune ne fakt,se leksion sot kam...Po pres dhe nje ore pastaj nisem Smile...Ely Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga ely prej Sat May 22, 2010 5:04 am

[quote="Lilly"]

lilly po te marr filxhanet borxh dhe po ju bej une kafene ,keshtu kur te zgjoheni ta keni gati, e poshte cdo filxhani nje urim per ju-dite te mrekullueshme,shume fat,dite te palodhshme,suksese ne shkolle,cte deshironi juve.
ju kam shume xhan e ju kiss te gjithve...


meqense te gjithe jeni ne gjume e un kam pak dhimbje e pak pagjumesi po shikoj filxhhanin time vete-se eria kishte dorzuar mandatin: pu pu moj cupa cshkruan ne fund te filxhanit ja shikojeni si eshte me shkronja te medhaja fare ME KENI MUNGUAR !!
Ciao
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 22, 2010 8:26 am

Mirmengjesi te gjithve!

Ju uroj nje fundjave te bukur me plot diell!

Fitore Bayern sot! socer


Ely, faleminderit per kafen, shume te mire e ke bere! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga juna prej Sat May 22, 2010 12:18 pm

Forca Bayern sot--Jemi me Ty : happy: socer

jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat May 22, 2010 1:32 pm

Te gjithe me Bayerin ju?

Mire pra, une bej tifo per Interin Gezuar
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat May 22, 2010 3:50 pm

Jo Sennia me ke mua me Interin,per here te pare qe bej tifozllik per Interin (ndoshta dhe te fundit),vetem Bayern mo te fitoje...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat May 22, 2010 4:22 pm

Une nuk shof futboll por po bej tifozllik me ate qe fiton :D
LLafosemi kur te mbaroje ndeshja.

Vizioner shyqyr qe u bere i gjalle se n'a ke munguar,ke humbur fare.N'a trego si eshte Clara,foto te reja duam Smile

Juna,te bej nje kafe une ty si thua????

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sun May 23, 2010 10:25 pm

Mirembrema Vizioner, Lilly, Eria Ely..te gjithe

Ju uroj nje jave te mbare dhe te bukur! kiss
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat May 29, 2010 11:16 am

Miremngjesi grupi...si u gdhite sot?

mbreme me cmendi ajo linja..derisa u dorezova dhe shkova te flija :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 29, 2010 11:38 am

Mirmengjesi Sennia.

Mirmengjesi kush vjen mbas! Smile

Coffe <-----per te gjithe.

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat May 29, 2010 12:17 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat May 29, 2010 12:25 pm

Sennia edhe une filxhanin me kafe para e kam Smile..Ja gezushem

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat May 29, 2010 12:35 pm

mua me pelqen me shume chappuccino Smile

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat May 29, 2010 12:39 pm

E di isha para disa ditesh me nje mike ne lokalin tone te preferuar dhe atje e dine ca marrim caffe au lait perhere...dhe filxhanin tim kishte pikturuar nje lule me cokollate ai :D...ajo mikja ime vdiq se qeshuri...i kam bere foto filxhanit,po spo e hedh dot ne pc...se i ka ajo shoqja ne tel :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sennia prej Sat May 29, 2010 1:07 pm

hahah kur ta marresh hidhe ketu Eria
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat May 29, 2010 1:26 pm

Spo ma nis shtriga se do e hidhja :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat May 29, 2010 6:47 pm

Eria shkruajti:E di isha para disa ditesh me nje mike ne lokalin tone te preferuar dhe atje e dine ca marrim caffe au lait perhere...dhe filxhanin tim kishte pikturuar nje lule me cokollate ai :D...ajo mikja ime vdiq se qeshuri...i kam bere foto filxhanit,po spo e hedh dot ne pc...se i ka ajo shoqja ne tel :D

hekhe,cjane keto lulka qe te bejne ty me cupke? admiruesa eeee

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Eria prej Sat May 29, 2010 7:07 pm

Se di moj ...e te mendosh qe ne te njejtin moment disa minuta me pas,solli dhe dy kafe te tjera ke tavolina ngjitur...pa lule :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga ely prej Fri Jun 11, 2010 4:54 pm

Persh te gjithve sot po ju bej une kafene te gjitheve! Coffe
uroj te keni kaluar nje paradite te kendshme sa me pak te lodhshme dhe tani te keni nje mbasdite dhe mbremje te bukur! kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Fri Jun 11, 2010 6:23 pm

ely,mua nje me sheqer qe te me mbledhi mendjen ,trupin dhe zemren,te lutem Smile

Si te kaloj dita ty zemra ??

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga ely prej Fri Jun 11, 2010 7:12 pm

me kenaqesi bukuroshe...


mire , ç'na ka gjetur lilly ben nxehte , shume vape, ankohem une;ben ftohte prap ankohem une...... ufffiii dua vetem pranvere une---puc tyja tek faqja e te sjell tabaken me kafene me sheqer te te forcoje dhe te te jap energji per oret ne vazhdim!

Po ti si ja kalove? princeshat si jane ? puc kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi