Forumi Evolucion

Kafe-Bar "Fol ti fol"

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jun 11, 2010 7:21 pm

[quote="Lilly"]ely,mua nje me sheqer qe te me mbledhi mendjen ,trupin dhe zemren,te lutem :)quote]

Pershendetje Lilly dhe Ely!

Po mire o Lilly ato pjeset e tjera te trupit i kuptoj por Zemra cte ka?! Smile

Ely, flm per Coffe ! Sa po me shijon tani! Smile

socer socer socer socer socer

huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Sat Jun 12, 2010 5:32 am

ely,faleminderit per kafene,te lumshin duart,me kenaqe Smile.Cupkat jane mire te dyja,rrofsh,rriten.

Vizioner,per zemren them se me eshte dobesuar shume Sad
Po mesoj per te dhene provimin per pranim ne kolegj,edhe me duket shume e veshtire se do pune dhe perqendrim ndaj u merzita kaq shume sa mendova te terhiqesha Sad.Te largohem ndaj nje veshtiresie nuk eshte ne karakterin tim,por mesa po shoh paskam ndryshuar,me duhet me shume force per te vazhduar para.Nejse inshallah ja dal mbane.

Shijoni kafen qe bera per ju Smile,edhe nje fundjave te mbare!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 23, 2010 12:38 am

Pershendetje te gjithe anetareve,
Ejani ne kafe,ofroj une cte deshironi juve se kam sebep,me ne fund j'a arrita qellimit ,endrres qe kisha per pothuajse 7 vite.Me llafosni edhe juve njecicke,si keni kaluar keto dite te nxehta vere? Ndonje romance ne horizont apo hic? :geek:Merrni,mos keni turp hic :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 1:12 am

Uriiiiiiiiimeeeeeeeeeeee Lilly!

E paske marre??? E Fitove???

Gezohem shume per ty...sinqerisht!

Te uroj suksese dhe ia arritsh qellimit deri ne fund!

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 23, 2010 7:22 pm

Falemindeeeeeeeeeerit Vizioner,jam shume e lumtur ,me ne fund Smile

shume xhan

Akullore per te gjithe se plasem vape...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 24, 2010 11:05 am

I qeras te gjithe meCoffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 24, 2010 11:25 am


Kjo nga une!Ju befte mire!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Lilly prej Tue Dec 28, 2010 11:48 pmPer juve qe ju ka marre malli per byrek(lakror i thone keteza nga mua:P )
Bujrum se kemi byrek me presh e kos :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kafe-Bar "Fol ti fol"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi