Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun Jun 13, 2010 5:15 pm

Te dashura cupka...Sennia,Lilly,Ely,Zeshkane dhe Shpirti ju pershendes me kengen e Aurela Gaces...qe po me le me fiksime sot,aq here e kam degjuar :D_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Sun Jun 13, 2010 5:19 pm

te faleminderit eria !
ju pershendes edhe une te gjithveve me kete :


Pet Shop Boys - Heart Beat

Pershendetje per Vizioner,ely,juna,zeshkane,Eria Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Mon Jun 21, 2010 1:30 am

Enigma - Sadness


Pershendetje per ty qe te pelqen kenga Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jun 21, 2010 12:11 pm

Faleminderit Lilly. Dhe une te pershendes Ty me kete Musike, plus dhe te gjithe antaret e tjere!Mace

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 22, 2010 11:37 am

Pershendes antaren e re ne forum"E panjohura" me kete kenge:


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jun 22, 2010 4:14 pm

Flm.Edhe une Ju pershendes Ju,dhe antaret tjere!


avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jun 22, 2010 10:48 pm


The Last Mohican (Instrumental) - Indiogenes

Faleminderit Vizioner,edhe une te pershendes ty dhe gjithe anetaret e rinj te forumit me kete melodi Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim!!!

Mesazh nga Lilly prej Tue Jun 22, 2010 10:52 pm

Do ju lutesha te gjithe anetareve ,kur te postoni nje video ,ju lutem mos harroni te shkruani kush e kendon kengen dhe Titullin. Smile

thnx

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E njejta Enderr..Anjeza Shahini

Mesazh nga Eria prej Sat Jun 26, 2010 2:54 pm

Per ju mikeshat e mia,Lilly,Sennia,Shpirti,Ely,Zeshkania....Ju puc Smile
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga shpirti binjak prej Sun Jun 27, 2010 10:36 pm

Te pershendes dhe une Eria me kete kenge qe qe me kujton dashurine time te pare ate dashuri qe sdo te vdese kurre e si thote kjo kenga" lotet neper faqe dore jote me sme fshin "...

LOTET NEPER FAQE-MIHRIJE BRAHA


Michele Zarrillo - Io e Te

ely,shpresoj te te pelqeje Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per Vzioner!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:25 am


Goo Goo Dolls - Iris

Vizoner,te pershendes me nje nga kenget e mia te preferuara Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per zeshkanen!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:30 am


Et si tu n'existais pas ...

Mezi e gjeta zeshkane,ska llafe po nuk te pelqeu :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per Nelen!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:33 am


Celine Dion - Because You Loved

zemra kjo eshte vetem per ty zemra

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per Sennia!!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:38 am


Big Big World-Emilia

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per shpirti binjak!!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:41 am


aicha cheb khaled

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendet per Eria!!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:45 am


Elvana gjata -Nuk jane me 2009

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per e panjohura!!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:48 am


Per zemren time qe ndodhet larg............_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per juna!!!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 5:52 am


Poni-Laberi moj laberi

P.s-anetaret e tjere te forumit te me pershendesin vete te paret:D ,te me bejne njecik qejfin :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 30, 2010 9:27 am

Lilly shkruajti:
Goo Goo Dolls - Iris
Vizoner,te pershendes me nje nga kenget e mia te preferuara Smile

Michael Jackson ~ Earth Song ~ YOU can help


Lilly flm, dhe une te pershendes me nje nga kenget e mia me te pelqyeshme!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga zeshkane prej Wed Jun 30, 2010 1:18 pm

Lilly shkruajti:
Et si tu n'existais pas ...

Mezi e gjeta zeshkane,ska llafe po nuk te pelqeu :geek:

Lillyyyyyyyy Merciiiiiiiiiiiiiii happy
Me rafte pika mua per ty, rrofsh mi goce rrofsh, lum burrka dhe çupkat qe te kane ty
Et si tu n'existais pas dis-moi pourquoi j'existerai, pour traîner dans un monde sans toi sans espoirs et sans regrets etc etc
jaaa shume xhan kiss puc
thnx
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed Jun 30, 2010 7:48 pm

Danke shume per pershendetjen Lilly...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi