Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed May 05, 2010 11:31 am

Lilly thenkju,na paskan dedikuar kenge :D...JA kape kete tjetren qe me cmendte nje shoqe kur doli per here te pare :D
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:(

Mesazh nga Nela prej Sat May 08, 2010 7:48 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Fri May 28, 2010 1:44 am

Lilly vetem per ty kjo kenga...Per mua versioni me i bukur ne absolutttttttttttttttt.......o zhottttttttttttttt do ngordh sa e mire qe eshte.....
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Fri May 28, 2010 1:48 am

O Lillyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy edhe kete,she is so sweetttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt...love love love love
Degjo dialogun,do ngordh o zhot...3 vjece....
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri May 28, 2010 3:43 am

hahahahaha hahahahaha hahahahaha Eria me kenaqe,so cute.Po e shifja videon me cupen e madhe me tha ''mom,i know how she feels'' hahahahaha hahahahaha hahahahaha
hej Zot cna gjeti me keto cupat...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri May 28, 2010 3:45 am


Justin Bieber-Baby
Eria te pershendet cupa ime,eja te kendojme bashke thote Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri May 28, 2010 4:01 am


Miranda Cosgrove-Kissing U

Eria,edhe me kete te pershendesim se e pelqejme shume,kemi filluar te enderrojme per first kiss :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Fri May 28, 2010 11:53 am

Lilly kete kenge mesoji cupes :D :D...Sa kam qeshur dje kur e gjeta videon,e kam ripare kushedi sa here...So cuteeeeeeeeeeee
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Fri May 28, 2010 1:34 pm

O Sennia te pershendes me kete kengen....Per mendimin tim kjo e meriton te fitoje..._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri May 28, 2010 4:55 pm


Enrique Iglesias & Pitbull- I like it

per cupkat qe jane online,Eria,zeshkane ,ely shume xhan kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 2:44 pm

Hopa cupka nga nje dredhje beli :D_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sun May 30, 2010 5:48 pm

Eria,faleminderit por une po e tunda ashtu,rezultati eshte ndonje kolopuc tjeter :geek: sja kemi ngene per kesisoj gjerash :geek:
Vihuni ju ne pune,cupkat :D

Une ju pershendes te gjithe me kete kenge,dhe nje fundjave sa me te mbare Smile


Shakira &Wyclef Jean-Hips don't lie

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 11:17 pm

Lilly,Sennia,Ely.Zeshkane,Shpirti...ju pershendes cupka Smile


Ps.Une kerkoj pjesen tjeter,keshtuqe e dredh qe cke me ate pune belin :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga zeshkane prej Tue Jun 01, 2010 12:35 pmRrofsh Eria se eshte nje nga kenget e mija me te preferuara, me njeh ti mu mi goc apo çar Wink Bej shaka se ti shume me e re se une...
Une sot pershendes veçanerisht Vizion me rastin e marteses se motres !!! Ja kalofshi sa me bukur dhe tani u trashegofshin me 1 djale se gocen e kane si shpirt ... Urime !!!

avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 01, 2010 6:24 pm

Faleminderit nga zemra zeshkane, per pershendetjen!

Ceremonia kaloji shume mire. Pastaj shkuam ne nje Lokal te mire, jashte qytetit...te cilin e kishte pronotuar e Motra e Dhendrrit...ne mes te gjelberimit. Dhe koha mbajti shume mire sot, 18 grade dhe diell. Ne Lokal festuam vetem Ne te families(njerzit e burrit te motres dhe une me Mamin). Kaloji shume shume shume mire-kendshem. Nga ora 11 deri ne 14 e 30!
Clara do veje dhe nje Foto Smile ke Tema vet. ishte vesh dhe ajo sot...amaaaaaan o zot, si Nuse....si e Ema e vet! Smile
Dhe nje here, flm per urimin dhe ti pac gjithmon Lumturi ne jete! puc
-------------------------

Pershendes te gjithe te Dashuruarit me kete kenge:kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Wed Jun 02, 2010 4:29 pm

flm te gjithve per pershendetjet kisha shume qe nuk hapja kete teme, ju pershendes te gjithve me kete melodi romantke

avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Wed Jun 02, 2010 4:39 pm

per te gjitha cupat qe presin djalin me dy pika lot--- puci puci cupka
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Wed Jun 02, 2010 4:42 pm

per ata qe jan larg...
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 06, 2010 3:59 pm


Youssou N'Dour & Neneh Cherry - 7 seconds

Pershendetje per anetaret e Forumit Evolucion Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje per te gjithe antaret :*

Mesazh nga Nela prej Sun Jun 06, 2010 6:08 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri Jun 11, 2010 6:34 pm


Agron Berisha -Enderr

Pershendetje per te gjithe anetaret qe jane emigrante kudo neper bote.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 12, 2010 12:36 am

Thanks a lot Lillyyyy kiss
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sat Jun 12, 2010 4:34 am

PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E FORUMITE....
KALOFSHI NJI FUNDJAVE TE KENDESHME.

zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra

zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Sat Jun 12, 2010 9:23 pm

faleminderit nela edhe ti kalofsh nje fund javete mrekullueshme!

ju pershendes edhe une te gjithve...duke uruar te mos jeni si kjo kenge...

Sad kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Jun 12, 2010 11:28 pm


Redi & Nertila Vreto - O mire se na erdhe

Pershendetje te gjitheve,nje fundjave sa me te kendshme Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi