Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Fiksim i imi i perhershem

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 13, 2010 4:15 pmnuk e di pse kjo kenga me kujton shume ty,ndoshta zeri Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sennia prej Sat Mar 13, 2010 7:23 pm

pershendes archer....
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sennia prej Sat Mar 13, 2010 7:25 pm

nje pershendetje per te gjithe antaret e forumit

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjithe juve

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 13, 2010 9:30 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per Sennia

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 13, 2010 9:39 pm

Se pelqej muziken dance,po e perdor shpesh si zile telefoni..Kjo eshte nje nga perjashtimet qe pelqej..
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meqe jemi ke Maya...

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 13, 2010 9:45 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjithe ju miq te ketij forumi.

Mesazh nga thjeshtesi prej Sun Mar 14, 2010 2:24 pm

Pink Floyd - Comfortably Numb Pulse
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendes ate qe me pershendeti me ket keng KISS

Mesazh nga Nela prej Sun Mar 14, 2010 10:18 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju PERSHENDES... KISS...LOVE ...NELA

Mesazh nga Nela prej Mon Mar 15, 2010 12:14 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bon Joviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 15, 2010 3:25 pm
Per te gjithe juve,wish me luck se kam nje takim me rendesi right now Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes te gjithe Antaret e Forumit :)

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 2:34 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 20, 2010 9:46 pm

Pershendes Vizioner,Piktor,Eria,shpirti binjak,Nelen,zeshkane,thjeshtesi,Sweet_angel,Sennia dhe te gjithe anetaret qe hyjne cdo dite ne forum Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 10:18 pm

Pershendes Lilly se me aq sa kam pare eshte shume mikpritese
Shpresoj te pelqej


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 20, 2010 11:10 pm

Per Vladimirin,edhe fito sot se na turperove :D :D :D
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes te gjithe ata qe jane ne linje

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 12:03 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sun Mar 21, 2010 1:08 am

Sweet_angel shkruajti:Pershendes Lilly se me aq sa kam pare eshte shume mikpritese
Shpresoj te pelqej


Faleminderit Sweet_angel,kengen hera pare qe e degjoj dhe me pelqeu shume ,pas nje dite te stresueshme sot me beri mire Smile

per te gjithe ju qe jeni online
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Lillyn dhe Vizionerin :)

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 3:32 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 27, 2010 3:59 pm

Faleminderit Nela Smile
Pershendetje per te gjithe anetaret e Forumit Evolucion.
Zucchero-Wonderfull life


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 9:22 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 9:27 pm

Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Lillyn....

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 10:55 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Erian..

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:06 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Vizioner..

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:09 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi