Forumi Evolucion

Kenge mesazh

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Kenge mesazh

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 11:07 pm

Kjo kenga me kujton gjimnazin..


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:17 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Lilly prej Thu Apr 01, 2010 4:29 pm

Rruges i trishtuar , dikush po ecen,
nje i dashuruar dhe fare vetem,
dashurine qe humbi duke kerkuar
si i erdhi fundi
iku dhe e la...

Vajzen qe e donte , sa donte jeten
e braktisi sonte dhe e la vetem
endrra qe perkundi sa shpejt u shua,
erresires fundi ...
iku dhe e la...

Ndoshta rri e fshehur , diku ne pyje ,
apo rri... e ndezur , atje me yjet
dhe pergjon atje
djalin qe e don

Kushedi ku dehet , a perqafohet
apo do te kthehet dhe do pendohet
djali ne vetmi,
vajzen e kerkoi...

nanananananana
Rruges i trishtuar , dikush po ecen ,
nje i dashuruar dhe fare vetem ,
dashurine qe humbi duke kerkuar
si i erdhi fundi
iku dhe e la...

Ndoshta rri e fshehur , diku ne pyje ,
apo rri e ndezur , atje me yjet
dhe pergjon atje dajlin qe e don

nanananananana

Rruges i trishtuar , dikush po ecen ,
nje i dashuruar dhe fare vetem ,
dashurine qe humbi duke kerkuar
si i erdhi fundi
iku dhe e la...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Eria prej Wed May 12, 2010 2:02 am

Kete kengen ia dedikuan shoket e klases nje djali qe vdiq nje muaj para se te shkruante provimet e matures....Mu rikujtua kenga kur nje mik me tregoi dicka te dhimbshme per ate....Me vjen keq shume keq...Do te doja te isha me ty Sad..E di ti?..Love U shume miku ime..._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jun 25, 2010 9:48 am


Gili Dhe Enis Potoku - Kur U Ndamavatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jun 25, 2010 11:44 am

Mbas Vdekjes Te Dua Per Gjithmon


avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga shpirti binjak prej Sun Jun 27, 2010 11:16 pm

Lulaj e Preferume

kenge qe i kushtohet nje vajze qe sakrifikon veten per nje dashuri te humbur ...me ben te dridhem kjo kenge


Ramadan Krasniqi DANI - Dashuri e pa shpres
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 02, 2010 11:13 pm


Merita Bunjaku. pa ty
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 03, 2010 1:27 pm


Meda - Mos ma bej hallall
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 05, 2010 4:42 pm


Gili - Fol per Mua 2010
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 05, 2010 4:47 pm


Gili-Diten e hane!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jul 11, 2010 8:05 pm

Unheilig - Für immer


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 12, 2010 7:29 pm


Rozana Radi-Femer!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 15, 2010 5:14 pm


Larg je ti!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jul 15, 2010 9:08 pm

Thuama nje fjale


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 1:43 am

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 30, 2010 1:27 pm


Shpat Kasapi - Me jep nje pik uj [Album 2010]
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga e panjohura prej Mon Aug 16, 2010 2:50 pm

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizioner prej Tue Aug 24, 2010 5:02 pm

Mos Me Ler...Peshk Coffe


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga zeshkane prej Tue Aug 24, 2010 7:30 pm

Kush te ka lene ty mo Vizio qe i rafte pika asaj ... jaaa
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizioner prej Tue Aug 24, 2010 9:01 pm

zeshkane shkruajti:Kush te ka lene ty mo Vizio qe i rafte pika asaj ... jaaa

Zeshkane, Ti....... e poshter! Sad
Smile

dhuro lule kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga zeshkane prej Tue Aug 24, 2010 9:26 pmUne i shkreti jam tu kerku burre e jo ma te le hahahah, nuk te le kurre une Vizio ty mos u bej merak Wink
Ne...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Vizioner prej Tue Aug 24, 2010 9:40 pm

zeshkane shkruajti:

Une i shkreti jam tu kerku burre e jo ma te le hahahah, nuk te le kurre une Vizio ty mos u bej merak Wink
Ne...

Po luj. Mos i mbaj prapanicat ul ne karrike! Smile

oooohhhhhh hajde merre vesht kete pune!!!!!!!!

p.s. se di robi cer "humb"! Smile

shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga zeshkane prej Wed Aug 25, 2010 11:14 pm

hahaha Vizioooooooo mire e ke ndonjehere robi se di çer "humb"... Pse s'paska dale kenga ime Sad !!!
shume xhan
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge mesazh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi