Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Nov 29, 2009 2:27 pm

Pershendes me kete kenge Antaret e Pare te Forumit Evolucion:

lindjedielli, Dilaver, juna, igi

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Dec 09, 2009 12:26 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 6:05 pm
Pershendes me kete kenge, ate qe me ka pershendetur dhe me ka bere per te qare (lot gezimi)......

Michael Buble-Home

p.s me falni nqs sdel video sic duhet
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 5:15 pm

Ronin se ngahera me pershendet ai Nelaen me kete keng... :DEdituar për herë të fundit nga Nela në Thu Dec 31, 2009 5:25 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 5:23 pm


Me ket kenge.... :D
I pershendes te gjithe antaret e keti Forumi.
Jam e lumture qe ndodhem mes jush. :cheers:
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ec bretkosa :)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 29, 2009 10:03 pm

Pershendes Gocat e Forumit, dhe ne vecanti Nelen qe eshte e merzitur:)

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Wed Dec 30, 2009 5:36 am

Pershendes Gocat e Forumit, dhe ne vecanti Nelen qe eshte e merzitur:)

:D
Fliminderite.... Smile

dhe Nela deshiront te ju pershendes. :D


thnx
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Wed Dec 30, 2009 5:44 am

ate qe me ka bere qe ta ndjej kete keng. SadEdituar për herë të fundit nga Nela në Thu Dec 31, 2009 8:38 am, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

innamorato pazzo :)

Mesazh nga Lilly prej Thu Dec 31, 2009 7:10 am

Pershendes me kete kenge te gjithe adhuruesit e te madhit Adriano Celentano.

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 01, 2010 1:52 am

Smile Pershendes te gjithe antaret e Forumit vecanerishte Vizionerin.. Smile
dashuri ❤ Smile GEZUARE VITIN E RI 2010! Smile ❤ dashuriGezuar Gezuar Gezuar Gezuar Gezuar Gezuar Gezuar Gezuar
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 02, 2010 7:13 pm

Pershendes ate qe me pershendeti me kete kenge si fillim i vitit te ri.
tell me how am i suposed to live without you,
when i have been loving you so long..........

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 03, 2010 11:42 pm

Lilly na vdiqe me keto pershendetjet anonime......te prshendes zemra...... Sad


Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Mon Jan 04, 2010 12:20 am

Nela, ok boll me anonime , j'a edhe nje te fundit edhe jo me ....... Sad Sad Sad Sad Sad
New Year , new you and me......love you.....

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Mon Jan 04, 2010 12:39 am

Pershendes veten time me kete kenge SmileSmileSmile happy dhe te gjithe familjet qe kane vajza.....

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Ornela

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 05, 2010 12:44 am

8)
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te pershendes... :)

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 06, 2010 9:15 am

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 06, 2010 1:02 pm

Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nela pershendetje :)

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 08, 2010 1:10 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 2:39 am

Nji pershendetje te vecant per Ermalin...
Sa te shkone kenga zemra.... :D

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 5:28 am

Pershendetje zemra ❤

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

TE KAM XHAN

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 6:01 pm

Flm pe pershendetjen Kelmend me te njejten kenge te pershendes dhe une ty.
puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

K-L-M Kiss

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 11, 2010 6:26 am

KELMENDE TE PERSHENDES ZEMRE
Sad Sad Sad

puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PER ERHANIN

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 11, 2010 7:37 am

PERSHENDETJE ERHAN kissI MISST YOU! Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes te gjithe anetaret...

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 13, 2010 6:17 am

Pershendes te gjithe anetaret e forumit, ata qe marrin mundimin te postojne dicka edhe ata jo aktive qe te pakten marrin mundimin te lexojne postimet e atyre aktive Wink

avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Prsh LILLYN :)

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 13, 2010 12:50 pm

Lilly FLM Sad
Te Pershendesi ❤ KLM
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi