Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 7 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sennia prej Wed Jun 30, 2010 9:56 pm

Lilly shkruajti:
Big Big World-Emilia

Faleminderit Lilly....kenge e pavdekshme kiss
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 01, 2010 9:13 am

Lilly shkruajti:
Per zemren time qe ndodhet larg............
Flm.Edhe une Ju persh.me kengen:
Kush ka vajza-Irma Libohova!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 01, 2010 6:58 pm

Faleminderit e panjohura,kjo eshte nje nga kenget qe me pelqejne me shume,kush ka vajza boten ka Smile


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri Jul 02, 2010 1:44 am


Silva Gunbardhi e Irma,Eranda Libohova - Prinder

Pershendetje per veten time dhe te gjithe prinderit Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 02, 2010 2:00 am


Naten e mire -Serenat
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 5:25 pm

Pershendes te gjithe antaret e ketij forumi!
Dil moj Zane!

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Thu Jul 08, 2010 5:41 pm
Me ka zene vapa cupa,kam nja dy dite po degjoj keshtu kengesh te kthejne humorin...o zotttttttt sa kam qeshur....Marsidaaaaaaaaaaaaaaaaaa....marsidaaaaaaaaaaaa ti do te jesh e imjaaaaaaaaaaaaaaaaa....


Kjo me siper per gallate cupka,ne fakt ju pershendes shume me kete...Missssss you...


Ndersa kjo eshte vetem per ty VIZIO ^_^,e adhuroj teksin e kesaj..


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jul 08, 2010 7:26 pm

Eria shkruajti:


Ndersa kjo eshte vetem per ty VIZIO ^_^,e adhuroj teksin e kesaj..Faleminderit Eria! Jane per momentin kenget-Kengetari me i pelqyer nga une!
Me bere tani te ndigjoj nja pese kenge te tij rrjeshte! Smile

Dhe une, te pershendes, me nje nga kenget qe ndigjova tani:


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Thu Jul 08, 2010 8:55 pmUne jam e fiksuar pas ketyre...te mesiperme...aber nebenbei :Und das :
Engel vom Ben,se spo del ketu

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Erian

Mesazh nga Sennia prej Thu Jul 08, 2010 11:33 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sat Jul 10, 2010 4:07 pm
Per te gjithe pa perjashtim....Te shtune te bukur ^_^

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jul 19, 2010 8:10 am

Pershendes Eria, me rastin e datelindjes sot!Mace

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 19, 2010 1:08 pm

Es wird alles besser Vizo werden,ska si te ndodhi ndryshe..Du kennst mich ja ^_^...ich höre nie auf,daran zu glauben..
Flm per te dyja kenget,dhe per macokun tim...:P...
Do te pershendes nga shtepia,se ketu ne biblioteke se marre mundimin te hap YT,se me kercen ndonje liber qafes :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 19, 2010 8:49 pm


Happy Birthday to you

Pershendetje per Erian,me nje kenge te kenduar nga kjo macka,meqenese te pelqejne :P
kiss zemra

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 22, 2010 4:50 am


Sinan Vllasaliu - Dasme e madhe

Pershendetje per te gjithe anetaret e Forumit Evolucion,nga te gjitha trevat e Shqiperise !! Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 5:17 am


Kiss kiss - Tarkan

Per Vizioner,Eria dhe e panjohura jaaa


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 27, 2010 12:18 pm

Faleminderit Lilly, dhe une te pershendes me kete kenge:kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 27, 2010 12:52 pm


Flm.Lilly
Ja kjo nga une! Smile
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 7:15 pm

Faleminderit per pershendetjet Smile
Kjo kenge per Vizion :P hopaaaaaaaaaaaaaaaaa

ERGYS HYKA-SHEQER ESHTE SEVDAJA
puc

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 28, 2010 6:56 pm

Po i le ca kenge qe me jane fiksuar keq per momentin dhe pershendetuni vete me ate qe ju pelqen me shume ^_^
Pershendetje te gjitheve
Thinking of You..


Not afraid MaceTonightAllez,OlaaaaaaaaaaFiksimi i sotshem,Life without youPo e mbyll hitparaden me kenge shqip,qe ma fiksoi im vella :D Hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 28, 2010 6:58 pm

Kjo eshte vetem per Sennia :D...(tu hoq fiksimi ty,mua jo hahaha)_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Thu Aug 05, 2010 3:01 pm

ju pershendes-lilly,eria,sennia,juna e panjohura,zeshkane,shpirti binjak,vizioner..... per e gjithe

kur nata Korcen e mbulon-serenata korcare

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 1:44 am

flm lilly-
nje kenge per ju miqt e mi!

Perhaps, Perhaps, Perhaps Doris Day

Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit Evolucion. Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi