Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 08, 2010 8:47 pm

Pershendes te gjithe me kete kenge Elbasani!


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga e panjohura prej Wed Aug 11, 2010 2:39 pm


Pershendetje per ata qe duan kete zhaner te muzikes!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ME mashtruan syte

Mesazh nga Eria prej Wed Aug 11, 2010 9:38 pm
Ju pershendes te gjitheve..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cidinho & Doca - Rap Das Armas (Parapapapa)

Mesazh nga Eria prej Wed Aug 11, 2010 10:10 pm

Ka ndonje per ndonje valle dyshe myzeqare :D


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 12, 2010 1:10 pm

Pershendes te gjithe antaret ne forum dhe ne vecanti, antaren me te re: Sinfoni


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 3:51 pmSad kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 20, 2010 6:09 pmPershendetje per te gjithe anetaret e forumit,vecanerisht roberta dhe Simfoni
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Aug 21, 2010 11:51 pm


Bruno Mars - Just The Way You Are

Pershendetje per elushen dhe Erian
Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Sat Sep 11, 2010 1:48 am

serenata korcare kur te erdha ne dasem

Pershendes Lilly-n me kete kengeSpo me zen gjumi dhe duke ndigjuar kenge ne youtube rashe ke serenatat e Korces

Mace fiuuu

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Sep 11, 2010 4:00 pm

Faleminderit Vizioner puc
Une te pershendes me kete kenge qe po degjoj tani Smile


Give Me One Reason, Tracy Chapman - Dir. Julie Dash

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Thu Sep 23, 2010 3:49 am

ju pershendest te gjithve...

!!!!!!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Thu Sep 23, 2010 8:18 pm

Faleminderit Nela!

Po ku je? Nga ke humb? Sleep

Shyqyr qe qenke mire nje here se te tjerat skane rendesi!

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Mesazh nga Nela prej Fri Sep 24, 2010 3:50 am

Hi...
FALIMINDERIT VIZIONER
dashuri jaaa shume xhan puc !!!!!! zemra Ne... kiss
MERITONE MESHUM SE KAQ
Mire kam qen... po njicike e zen, skam pat dhe nete e keshtu me rradhe... Smile

Laughing
mesazh

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Oct 10, 2010 7:02 pm

Pershendes Elbasansit dhe ato qe kane lidhje=e pelqejne Elbasanin!

-Kenge per Elbasanin-

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Nov 13, 2010 5:51 pm

The contours - Do you love me

Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit Smile

Work ,work shake it up baby ..... tralala

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Thu Jan 20, 2011 8:46 pm

Pershendetje per ju te gjithe miq...ne vecanti shume per Lilly dhe Ely se te tjeret i shoh dhe lexoj ne vende te tjera Smile
Uroj te jeni mire...dhe ju prifte e mbara perhere Smile

(do qajjjjjjjjjjjjjjjj kam harruar si vihen videottttttttttttttt Sad_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 22, 2011 4:01 pm

Faleminderit dashuri Edhe une te pershendes edhe te perqafoj fort.
Kjo kenge per Erian edhe te gjithe ju qe e pelqeni Smile


Gareth gates Unchained Melody

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun Feb 13, 2011 1:54 pm

Lilly vetem per ty e dashur Smile

Vdiqa me dialektin korcar :D...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Sun Apr 03, 2011 1:47 am


Endri & Stefi - Mos kem frike te enderroj

Pershendetje per te gjithe ,me kete serenate te mrekullueshme pe Korce Smile
Eria dashuri

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 10, 2011 1:57 am

Vizioner shkruajti:Pershendes me kete kenge Antaret e Pare te Forumit Evolucion:

lindjedielli, Dilaver, juna, igi

avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 12, 2011 8:35 am

Per veten time...dhe gjithe antaret e Forumit Wink

- Vitet ikin tutje -kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi