Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 17, 2010 1:34 am

Pershendetje Engjell
Smile :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 19, 2010 7:01 pm

kush eshte engjell me? ptuuu me ke tradhtuar me duket :P
Te pershendes Nela
Aurela Gace-fati yne shprese dhe marrezi
Nje nga kenget me te bukura shqiptare.shume xhan
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 12:59 am

Lilly shkruajti:kush eshte engjell me? ptuuu me ke tradhtuar me duket :P
Te pershendes Nela
Aurela Gace-fati yne shprese dhe marrezi
Nje nga kenget me te bukura shqiptare.shume xhan

Faliminderite je shum e mire kiss
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PER TY SHPIRT :)

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 22, 2010 12:57 am


puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE ERMAL :)

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 23, 2010 5:48 am


puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje ERMAL :)

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 26, 2010 12:23 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE PER JU

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 27, 2010 1:15 am

Nje pershendetje nga zemra per te gjithe emigrantet kudo qe ndodhen neper bote..
kiss shume xhan puc Sad Sad Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Lilly (K)

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 31, 2010 1:48 am

flm per pershendetjen...dhe shpresoja qe mos te isha nji nga te pershendetyrite
jeta Smile sa e bukure qe eshte aqe dhe e veshtire per ta jetuarea. love-kiss

kiss dashuri shume xhan ❤ puc ORnela Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes cunat beqare..

Mesazh nga Lilly prej Tue Feb 02, 2010 12:03 am

Pershendes cunat beqare te forumit (nqs ka ndonje :D)
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 11, 2010 11:54 pm

Pershendes beqaret e Forumit! hopa o llokumhopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 1:02 am

hopaaaaaaa sssssssssttttttt ne koke te beqareve Smile

po ne te martumit aha sna pershendet me njeri Sad Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 1:11 am

Pershendes Lilly-n, vajzen me te dashur te Forumit! kissBravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 9:27 pm

rrofsh Vizioner,ma paske gjetur tamam pe korce.
Une pershendes Charlotte me nje kenge te Andi Shkozes,uroj ti pelqeje Smile mqs po vjen dhe shen valentin.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 14, 2010 12:42 am

Pershendes gocat e Forumit! kisshopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

per ty zemer !

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 15, 2010 5:56 am

Pershendes dashuri qe se nga mi gjen keto kenge qe me pershendet,e ben kastile te me heqi mendjen mua :P


is this Love ..
I wanna love you and treat you right
I wanna love you every day and every night
We'll be together with a roof right over our heads
We'll share the shelter of my single bed......
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDETJE

Mesazh nga Nela prej Mon Feb 15, 2010 4:01 pm

JU PERSHENDES TE GJITHVE :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 03, 2010 12:24 pm

..pershendes veten time! Smile

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Nela prej Mon Mar 08, 2010 1:15 pm

PERSHENDES TE GJITHE NENAT SHQIPTARE ...
............GEZUARE 8 MARSIN........................

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 4:33 pm

Pershendes me kete kenge nje person shume te vecante per mua Smile

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjithe juve

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 12, 2010 4:24 pm


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga shpirti binjak prej Sat Mar 13, 2010 12:29 am

Vizionier te pershednes


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 13, 2010 1:55 pm
Pershendetje me fiksimin tim sot...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi