Forumi Evolucion

Pershendes me kete Kenge...

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Pershendes Shpirtin binjak

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:12 amEdituar për herë të fundit nga Sennia në Sun Mar 28, 2010 11:15 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Esterin..

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:13 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Sweet-angel..

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:18 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Nelen..

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:22 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendes Piktorin

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 11:27 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 28, 2010 12:11 pm

Merci Sennia,kjo eshte per ty Smile


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

te pershendes vetem ty

Mesazh nga Nela prej Fri Apr 02, 2010 5:14 am

Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Sennia :)

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 02, 2010 3:40 pm


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 03, 2010 6:09 pm

faleminderit Eria dhe Lilly Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E FORUMIT.

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 10, 2010 4:08 pm

Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per te gjithe juve

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 11, 2010 1:27 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 5:19 pm

Per cupkat ketu...Lilly,Ely,Sennia,Shpirtin,Zeshkanen...etj etj...Shijojeni Smile


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Mon Apr 19, 2010 4:49 am


Per Erian,Sennian,Nelen,Elyn,Shpirtin binjak dhe Zeshkanen,ju pershendes Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 1:07 pm
Per cupkat ketu,me kengen e Albanit,se Albanin e du per vete :D....Ta heq trune ky me zerin qe ka Smile))))))))))

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 1:10 pm

Ndersa kjo per cunat,sidomos per miqte e mi Piktorin dhe Vizion...juve ju pershendes edhe me Cheryl se po ndahet nga burri kjo..Tradhetohet nje bukuri e tille,ja ai Ashley Cole(surrati shpifun) e tradheton...e kshu po ndahet i shoqi me te shoqen :D :D_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 2:56 pm

Per Erian qe e ka fiksim kete kengen :D_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Tue Apr 20, 2010 11:21 am

Per korcarken e forumit tone si dhe per te gjithe miqte ketu Smile_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 21, 2010 2:37 pm

Per Claren e vogel qe lum si ajo do ta shohi boten me syte e saj te pafajshem..Zemerushe lum si ti qe je kaq e logel Smile))_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 21, 2010 7:47 pm

Per Erian,se ketu ste pershendet njeri mer amani...do e pershendes vete veten :D :D
Eria je si shpirt :D :D :D_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga ely prej Wed Apr 21, 2010 9:03 pm

Per Erian,Sennian,Nelen,Elyn,Shpirtin binjak dhe Zeshkanen,ju pershendes


flm-
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 22, 2010 8:10 am

Pershendes Eria, Lilly, Ely, zeshkane, Sennia, Nela, thjeshtesi, juna, shpirti binjak dhe te gjithe gocat e Forumit!


Per kete cupken Erian eshte qo kenga :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 1:31 pm

Per Sennian mqs na qenka e semure Sad....Qe te sherohesh zemra,nuk te pershendes vetem me kengen po dhe me Albanin,mgjthse jam xheloze une :P...se le keshtu te me bredhi verdalle,po per ty do e bej nje perjashtim hahahha :D.._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Lilly prej Tue May 04, 2010 8:34 pm

Per Erian dhe Lillyn 8)

Endri dhe Stefi-Kacurrela

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendes me kete Kenge...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi