Forumi Evolucion

Cfare po beni tani....?

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jun 23, 2010 9:40 am

Pij kaffen e dyte te mengjesit dhe po lexoj! obobo
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga juna prej Thu Jun 24, 2010 9:43 am

Miremengjesi.

une jam ne pune,por duke mos patur asnje pune sot,vijme per nje kaprico te drejtorit................

jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jun 24, 2010 9:51 am

Mirmengjesi!

Po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Thu Jun 24, 2010 3:48 pm

Mirmengjesi Forumi Smile

Coffe Mace

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jun 24, 2010 7:36 pm

Po e pres ,,Godon''
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 01, 2010 2:32 pm

Mbeta ,,duke pritur Godon''
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 02, 2010 9:21 am

e panjohura shkruajti:Mbeta ,,duke pritur Godon''

Kush eshte ky/kjo Godon, e panjohura? Ne forum e ke lane takimin?! Smile


Po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 02, 2010 9:31 am

Hmmm,sa keq qe nuk e ke lexua(Shiqua pasi ishte nje drame televizive),,Duke pritur Godon''Por Ai nuk erdhi kurr!
Po degjoj ca kenge te vjetra qe me zgjojn nostalgji!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Aug 07, 2010 9:11 am

Po Coffe dhe ne pc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 1:37 am

po pergatitem te fle gjume dhe ju uroj naten e mire te gjithve -
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:44 pm

Po bej gati valixhen per pushime.Kam nxjerre gjithe keto rroba dhe kepuce,nuk di cfare te zgjedh.
Tani Coffe qe te me kthjellohen mendimet e te zgjedh kollaj :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Aug 13, 2010 9:44 am

Lilly shkruajti:Po bej gati valixhen per pushime.Kam nxjerre gjithe keto rroba dhe kepuce,nuk di cfare te zgjedh.
Tani Coffe qe te me kthjellohen mendimet e te zgjedh kollaj :D

Per ku keshtu???

Te uroj Pushime te kendshme!

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga ely prej Mon Aug 16, 2010 10:46 pm

po mendoj me shume se po shikoj forumin
kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 9:44 am

Sapo u zgjova!

Coffe dhe ne pc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga zeshkane prej Wed Aug 18, 2010 2:58 pm

Vizioner shkruajti:
e panjohura shkruajti:Mbeta ,,duke pritur Godon''

Kush eshte ky/kjo Godon, e panjohura? Ne forum e ke lane takimin?! Smile


Po Coffe

lol! Vizio me shkrive . Godot eshte personazhi kryesor i pjeses se Samuel Beckett me te njejtin emer : Duke pritur Godon (titulli origjinal eshte "en attendant Godot"....) haha haha haha haha
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 20, 2010 6:21 pm

Vizioner,faleminderit puc

Po lexoj forumin,me behet qejfi qe kam gjithe keto mesazhe te reja per te lexuar.
kiss per te gjithe anetaret aktive te forumit shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 22, 2010 10:05 am

Mire se erdhe Lilly! shume xhan

Na trego nje cik si e kalove me pushime....por te gjitha ama! Smile


Tani po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Mon Aug 23, 2010 8:11 am

Dryn eshe bere kjo Lilly. S'na tregon hic cfare beri andej nga ishte me pushime! Smile

...Me ne fund filloji!

tralala tralala

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Mon Aug 23, 2010 5:00 pm

Po cte them bre aman,shume mire kalova,per me teper rendesi ka qe vajza u kenaq Smile Gjithashtu me beri mire vacation vetem une dhe cupat se me mori malli per burrken edhe e ke parasysh ti ,kur erdha me priti burrka gjithe mall :D

Po mundohem te postoj foto,por dalin shume te medha Sad Vizioner ndihme please..

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 26, 2010 8:23 am

Coffe shpejt e shpejt dhe te behem gati se u be vone!
bye

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 26, 2010 8:31 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Cte bej?!
Gripe, Tempratur, ska oreks!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Sat Aug 28, 2010 2:08 am

Doja te i theme Vizios-,,Te shkuara"
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Aug 28, 2010 11:54 am

Faleminderit e panjohura.
Je shume e mire qe kujtohesh per mua! shume xhan

Lexova ne Chat qe dhe ti je me gripe. te uroj dhe une ty te shkuara!

Por si qellum ne nje kohe? Une sta kam fut Smile smabaj pergjegjesi! Smile Smile Smile

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga zeshkane prej Sat Aug 28, 2010 3:15 pm

Tani sa e lexova qe e panjohura dhe Vizio jane me grip... Te shkuara dhe mos u merzisni se do kaloje Wink

shume xhan
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sat Aug 28, 2010 4:12 pm

Nje perqafim per e panjohura dhe Vizionerin,te shkuara te dy.Uroj te ndiheni mire se shpejti.
kiss te dyve.

Kam 100 pune per te bere,po po rri edhe pak ne pc a mos papritmas me vjen deshira te ngrihem e te filloj punet Smile
Coffe

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi