Forumi Evolucion

Cfare po beni tani....?

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:56 pm

Ka nja nji ore qe jan zgjuar....po krontoloje gjithe ne pc ka nja ca dite qe sjam fute... ishte nji jave shum e ngerkuare per mu... shpresoje se do kem nji fundjave te qet....
Tani po pi Coffe . Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 2:00 pm

PO shikoj forumin ...dhe po Gatuj
Kalofshi bukur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 20, 2010 2:11 pm

Shkruajta ca pergjigje mesazhesh...po pije nje kafe,tek tuk rregulloj shtepine..dhe po shkruaj nje liste pazari..e kam lene mbi tavoline dhe sa here me kujtohet ndonje gje e shkruaj :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Mon Mar 22, 2010 9:47 am

po pi nje chapucinno...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 22, 2010 7:42 pm

Sapo erdha ne shtepi dhe po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 23, 2010 8:54 am

Mirmengjesi te gjithve!

Po pije Coffe e po behem gati te dal!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 23, 2010 2:50 pm

Po bej gati cupen per ne shkolle,dhe po mundohem si do fshtjell mendjen,java duket qe ka filluar e cmendur edhe sdi sa me keq do vazhdoje...... Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 24, 2010 2:50 pm

Po flas me nje mikun tim,qe sapo me tregoi te pares nje sekret te mrekullueshem...une jam e para qe kam nderin ta marre vesh..Zere se po fluturoj per ate,jam kaq shume e lumtur dhe krenare qe ia doli mbane...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 24, 2010 8:40 pm

Eria, lumturohem me Lumturine tende!
----------
Sa dite e bukur sot!! Pranvere ose me sakte, tamam Vere! ☀

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga zeshkane prej Wed Mar 24, 2010 10:34 pm

Edhe ketu ne Paris koha eshte e mrekullueshme... eshte vertete kenaqesi pas nje dimri te pambaruar
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Thu Mar 25, 2010 4:52 am

po behem gati te shkoje te flej gjum...naten dhe gjum te qet dhe ju.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Mar 27, 2010 10:27 am

I uroj te gjithe Antarve nje Fundjave te bukur!

Po pije Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 27, 2010 2:12 pm

Bohhhhhhhhhhhh sa vone u ngrita sot,keshtu eshte kur rri si luagt deri ne 3 zgjuar :D...tani sa po pi kafene e mengjesit :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 28, 2010 5:22 pm

Po gatuaj,nderkohe qe pres te dali tymi nga kuzhina lexoj forumin :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 9:17 pm

Me ne fund....pak shplodhje Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga darwini prej Sun Mar 28, 2010 10:18 pm

shoh portokalline.....
avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Charlotte prej Mon Mar 29, 2010 9:52 pm

Po hedh nje sy kendej.
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 29, 2010 10:33 pm

Po merrem me planin e semestrit...dhe po acarohem qe ka kaq shume lende ne te njejtin orar...kam nevoje per nje klon,ose disa :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Tue Mar 30, 2010 3:04 pm

Sapo hengra dreke e po rri pak ne net ...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:20 am

Mace ne pc

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue May 18, 2010 8:03 am

Coffe para se te iki ne pune!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga zeshkane prej Tue May 18, 2010 8:30 am

Coffe ne pc edhe une para se te nisem per ne pune ... Dite te mbare te gjitheve, Vizio na jep news per Claren
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga ely prej Sat Jun 05, 2010 3:04 am

tani esht shume vone e pasi lexova pak me mendjen mes reve po mundohem te fle edhe se skam gjume.. ju uroj te gjithve te jeni ne gjume dhe te beni ne kete moment njeenderr te mrekullueshme "zbatoj ligjin e terheqjes" do ndodh do te ndodhe....

naten e mire miq te dashur dhe ju uroj nje dite te mrekullueshme!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 22, 2010 7:45 pm

Coffe dhe Gatuj

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 9:38 am

Mirmengjesi te gjithve!

Tani Coffe t'me dali gjumi!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi