Forumi Evolucion

Cfare po beni tani....?

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Sat Aug 28, 2010 4:26 pm

Ik mi mos na perqafo me virus gripi jemi te dyt!Flm per uraten po ky grip ka fut rrenje! puc
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Oct 08, 2010 7:56 pm

Kam veshur fanellen e Perfaqesueses shqiptare dhe po pres te filloje ndeshja:
Shqiperi - BosnjaForca Shqiperia

socer socer socer socer socer socer socer socer

huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sat Oct 09, 2010 4:36 pm

ne pc Mace

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Wed Oct 13, 2010 3:13 am

Hi...
mesazh uffff krijoj Mace lalalala
bye
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Wed Oct 13, 2010 6:57 pm

Nela ne 1:13 am kerkon frymezim per te shkruar ti??? :P

Po pres te frymezohem per te shkruar nje essay :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Thu Oct 14, 2010 3:52 am

Lilly shkruajti:Nela ne 1:13 am kerkon frymezim per te shkruar ti??? :P

Po pres te frymezohem per te shkruar nje essay :D


i ka jeta kto gjera Rolling Eyes lol!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Oct 16, 2010 8:32 am

zilja Mirmengjesi gjumashe! Smile

Koha per Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Tue Oct 19, 2010 6:02 am

GeZuAr Sad
Me kot zgjas koken dhe veshtroj e di ti sonte nuk do te vish me kot e lodhur deshiroj vetem me mua ti te rrish mungesa jote kaq merzitje persa valle mua me trazon se dua jeten vec ne pritje ore dhe pritje kaq vone.... Me lot ne sy ne qiell veshtroj dhe hena qenka e vetmuar ca pika shiu mbi xham pikojne lotet e saj per ...te kujtuar cndizet hena gjithe furi nga yjet plot me drite rrethuar vetmuar qan ajo tani te gjitha yjet i jane larguar Ashtu sic hena dot s'ndricon po s'pati prane ate vezullim ashtu pa ty s'jam e qete prandaj te kerkoj ty pa pushim prandaj zgjas koken dhe veshtroj e di ti sonte nuk do te vish me kot e lodhur te kerkoj sepse nuk dua te quhesh ish ~
Mace Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Oct 19, 2010 8:49 am

Mirmengjesi Forumi!

Po pije Coffe duke ndigjuar "Aldo Morning Schow".

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Tue Oct 19, 2010 8:31 pm

ne pc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Oct 26, 2010 11:05 am

Coffe dhe po lexoj Poezite qe ka fut e panjohura te Ferit Ramadanit!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Mon Nov 15, 2010 10:31 am

zilja

Po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Mon Nov 15, 2010 11:31 am

Po shiqoj Vizio eshte zgjua ne ora 4,athua pse???
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jan 20, 2011 10:01 am

Mjesi forumi

Coffe

hlm

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 22, 2011 4:04 pm

Mirmengjesi Vizioner puc
Tani po printoj materialin e klases qe jam rregjistruar online edhe po i hedh nje sy forumit.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 29, 2011 11:23 am

Mirmengjesi te gjithve

Tani po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jan 29, 2011 12:40 pm

Po degjoj muzik Sad
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 04, 2011 9:54 pm_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 22, 2011 10:25 am

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 29, 2011 9:09 am

Mjesi gjumashet e forumit Laughing

..Tani po pije Coffe e pare per sot.

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Fri Jun 03, 2011 1:19 pm

po hedh nje sy verdalle...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 04, 2011 7:28 am

Sennia shkruajti:po hedh nje sy verdalle...


Hidhi te dy ti, jo vetem nje Wink
Pershendetje, nje here. uroj te jeshe mire.


...Edhe pse pushim sot, prap u zgjova heret Sad
Tani po Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi