Forumi Evolucion

Cfare beni kur jeni te merzitur?

Shko poshtë

Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 10:11 am

Shetis ne Internet....

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga zeshkane prej Sun Apr 11, 2010 11:09 am

Dal, bej shopping dhe zbraz portofolin Wink
ose rri 1 ore ne vaske duke degjuar muzike klassike
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 11, 2010 12:07 pm

vizatoj...cuditerisht me kalon menjehere merzitja
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 11, 2010 12:38 pm

Dal ne ndonje park dhe eci pa mbarim,derisa te lodhem...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:42 pm

I bej telefon Neles,edhe pastaj ajo m'a nxjerr merzine duke me folur per polica,zjarrfiksa etj etj :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jul 14, 2010 6:22 pm

Asgje-merzitem,nuk i beje dy pune pernjehere!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi