Forumi Evolucion

Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Shko poshtë

Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 2:37 pm

Per te gjithe ju emrigrante..cfare ju mungon me shume nga Shqiperia?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 2:53 pm

Vetem Familja...asgje tjeter

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 4:40 pm

Familja ,te afermit qe jane aq shume mikprites dhe te presin me zemer te hapur Sad
Per ushqim pastaj,kam nje liste te gjate....... byreckat me gjalpe qe haja ne pushimin e madh ne gjimnaz Sad
lakror te pjekur ne sac ,qe bente tezja ime
miser te zjere,kokrra jo i gjithe kallepi Sad
hashure,grure me sheqer dhe qumesht Sad
per dhalle te tundur ne fti prej druri dhe gjalpin taze qe nxirrte gjyshja ime Sad

po e le me kaq se me erdhi oreksi hahahahaha e s'kam ku ti gjej asnje nga keto,per momentin.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 4:41 pm

ahhhhhhh se harrova..........per fasule me pasterma Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga shpirti binjak prej Thu Mar 18, 2010 8:25 pm

Sennia shkruajti:Per te gjithe ju emrigrante..cfare ju mungon me shume nga Shqiperia?


asgje tjeter pervec ...Atij ... : Crying or Very sad
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 18, 2010 8:33 pm

shpirti binjak shkruajti:
asgje tjeter pervec ...Atij ... : Crying or Very sad

Pusit te Plehrit...e ke fjalen?! :D


Mua me mungon jeta ne pergjithsi atje!
Po po, me mungon Shqiperia! Por ja, qe u mesuam ketej (se vete e zgjodhem) dhe kemi ndertuar jeten..pak a ashume ketu! U bene vite qe jemi larg...dhe ne te vertete na eshte bere dhe vendi ku jetojme ketu, si vendlindja ose vendrritja( une kam lindur ne TR por rrit ne EL)!!!

p.s. Thema eshte e bukur dhe, shume e gjere per diskutim!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga zeshkane prej Thu Mar 18, 2010 9:03 pm

Mirembrema,

Edhe mua asgje tjeter perveç ... Atij edhe pse nuk ndodhet me ne Shqiperi
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga esa anhel prej Fri Mar 19, 2010 5:17 pm

nga Shqiperia,do me mungoje Shqiperia hihihihi :geek:
avatar
esa anhel
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:07 pm

Ne kete moment,do deshja te isha ne Shqiperi per nje dasem alla shqiptarce,qe fillon qe te enjten :D,e kenget qe kendojne grate neper dasma,qe me pelqejne shume. :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga ely prej Wed Apr 14, 2010 7:12 pm

une kam origjine nga shkodra rritur ne tr studimet ne elbasan....cme mungon tju them se me mungon gjithcka por me absurdja eshte se pas nje jave ma shpif.....sdi si te shpjegohem e dua shqiperine e me mungon pa mase por me dhemb shpirti kur shikoj jeten atje....dikush me siper thoshte dasmet (me te bukurat ne bote) dikush atdheu(mrekulli natyrore) .me mungon ajo femijeri,komshijet,miqte,fjala ne shkalle,ne rruge...me mungon ritmi i dikurshem...edhe autobuzet firzamonike(kush i kujton ???)por ju pyes vetem mua me ndodh qe pas pak kohesh me mungon komoditeti e rregulli qe kemi ketu????
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 14, 2010 7:35 pm

Une merzitem shpejt se nuk kam cte bej,sa here qe shkoj une,ata qe njoh jane me pushime,dhe mbasi me mbarojne ditet e pushimeve,me skadon truri dhe do te iki :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga ely prej Wed Apr 28, 2010 4:24 pm

hahahahhaha e dini sot kisha nevoj per nje karikim telefoni.....me munguan nga shqiperia ato ambulantet cdo 10 metra-hahhahahah (vetem per 2 ore me mungoj ky fakt)
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga ilda prej Wed Jun 23, 2010 2:17 pm

me mungon ai pluhuri i rrugeve sidomos ai trafiku i tmerrshem ne ditet e nxehta te veres oj nona jeme qe ske ide nga shkon as nga vjen Smile
avatar
ilda
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 3
Reputation : 0
Anmeldedatum : 23/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 2:28 pm

Ilda, mire se erdhe.

Ke te drejte me ate pluhur atje. me eshte dashur ta laja makinen dy here ne dite. I iku ngjyra fare Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga Shqiperia?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi