Forumi Evolucion

Cfare po beni tani....?

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Nov 26, 2009 11:46 am

Po shikoj Forumin.


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Mon Mar 15, 2010 12:06 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga lindjedielli prej Fri Nov 27, 2009 2:07 pm

po mesoj dhe po degjoj muzike Smile
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Nov 27, 2009 4:45 pm

Po bej teste me Forumin! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Nov 28, 2009 1:45 am

Po ha Torte!Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 01, 2009 1:58 pm

Po pije Kafe!

Sa vone u zgjova sot !Sad
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga lindjedielli prej Wed Dec 02, 2009 4:25 pm

asgje te rendesishme , per pak do lexoj Smile.
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga lindjedielli prej Fri Dec 04, 2009 4:16 pm

kam kurs pas pak Smile
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 04, 2009 7:32 pm

dhe po
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 06, 2009 3:25 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga juna prej Sun Dec 06, 2009 5:58 pm

tani u futa ne linje me shpresen per te folur..........Tani do lexoj filozofi. dashuri
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga lindjedielli prej Mon Dec 07, 2009 7:42 pm

po vizitoj forumin Smile
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 08, 2009 11:31 am

Mirmengjesi te gjithve!

Po pije Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga juna prej Wed Dec 09, 2009 11:02 am

Miremengjesi te gjitheve ne kete dite te ftohte me shi. Une sapo Gatuj dhe tani do Bej pune kiss
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 26, 2009 9:41 pm

Pershendetje te gjitheve, j'a po mundohem te hap ndonje teme te re...... ne pc
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 09, 2010 6:03 pm

une po Gatuj edhe Bej pune
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 8:01 pm

Deri tani ne ne pc dhe tani do ngrihem te Gatuj Bej pune hopa o llokum....
me nji fjal do behem vajze per shtepi Exclamation haha haha
hahaha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 09, 2010 9:11 pm

ne pc Coffe inat fiuuu
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 11, 2010 1:17 pm

Po behem gati te shkoje ne pune.... :D

Ja kalofshite mire qe te gjithe... shihemi ne darke NELA.... kiss
JU KAM shume xhan
bye
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jan 14, 2010 9:35 pm

...Kam gjithe diten pa ngrene!
Ngela duke pire Paracetamol! Sad

Tani do bej dicka per te ngrene dhe pastaj direkt ne krevat! :pale:
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 19, 2010 7:20 pm

😕 inat inat
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jan 19, 2010 9:31 pm

Kujdes Lilly, se e prishe murin duke i rene me koke!!! Smile

Po Coffe dhe pak ne pc
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 1:36 am

Lilly shkruajti:😕 inat inat

Lilly shpresoje ta keshe koken e forte se e bere grop murine haha

Une sa po erdha nga puna hengra buke dhe ne pc te shikoje cbehet ketej.!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 20, 2010 7:13 pm

fiuuu Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 21, 2010 12:08 am

ne pc Bej pune Gatuj
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jan 22, 2010 8:56 am

Coffe dhe po behem gati per te dale!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi