Forumi Evolucion

Cfare urreni me shume tek nje person?

Shko poshtë

Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 6:02 pm

cfare tipari, cilesie nuk duroni dot tek nje person?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 6:03 pm

une nuk duroj dot hipokrizine..
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 6:14 pm

Ketu tek Shqiptaret ne Usa nuk duroj dot fodullekun e tepert qe kane ,bo bo sa mburren o Zot.
Ne pergjithesi,genjeshtrat nuk i duroj dot,me acarojne pa mase.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga zeshkane prej Tue Apr 13, 2010 10:35 pm

Hipokrizine dhe xhelozine e pajustifikuar ......
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 14, 2010 7:56 am

Genjeshtren

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga ely prej Wed Apr 14, 2010 7:32 pm

genjeshtren mburrjen dhe kur betohen
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 14, 2010 7:48 pm

ely shkruajti:genjeshtren mburrjen dhe kur betohen


Me ke lexuar mendimet e dashur Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 27, 2010 5:48 pm

mendjemadhesine
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga zeshkane prej Wed Jul 28, 2010 9:06 am

hipokrizine
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare urreni me shume tek nje person?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi