Forumi Evolucion

Cfare po beni tani....?

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 01, 2010 11:52 pm

po mundohem ti mesoj njecik shqip kesaj cupes time, se m'a hoqi trrurin kur flet vetem anglisht. 🇳🇴
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Thu Feb 11, 2010 7:39 pm

po pres te me vije burrka ne shtepi hihihihi
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 11:10 pm

Lilly shkruajti:po pres te me vije burrka ne shtepi hihihihi

Lilly, kur ndigjon ti qe hap deren ai=burriiiii, ja fillon kenges???
...Kur me vjen Burriiii nga stani,
kur me vjeeeen.
Fup,fup,fup ma ben fustani, fup fup fup...........

Vazhdoje vete tani ti! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 11:31 pm

hahahahaha hahahahaha hahahahaha
Vizioner,e vazhdoj kengen une po behet me ''pulle te kuqe'' :P
pastaj sa me ben telefon ai dhe thote po vi ,une j'a hap vete..deren t'a kete gati mos lodhet

tani po Gatuj
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 11:41 pm

haha lum ai qe e gjen deren hap!!!!!!!!! Shiko shiko, po i ban dhe gjelle tani!!!!!! Smile Smile Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 17, 2010 10:23 am

Coffe te me dali gjumi!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga lindjedielli prej Wed Feb 17, 2010 4:19 pm

edhe une po pi nje kafe tani .paradite isha ne qytet , atmosfere e bukur sepse ka dal edhe dielli sot.sot jam ne pune dhe mund te sjell embelsire me vete , mundesisht binnenstich Smile , ok takohemi sot ne mbremje jeni te ftuar tek une per kafe , te gjithe Smile.

bye bye.
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 10, 2010 4:55 pm

Duke punuar!
Tani pak pushim dhe po i hedh nje sy Forumit! Smile

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 5:44 pm

po postoj ne forum
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 11, 2010 10:51 am

Mirmengjesi te gjithve!

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 9:43 pm

Po haj darken duke folur me prinderit ne tel...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 11, 2010 9:53 pm

Beji te fala! Smile

Cer ke per darke? Apo makarunet e mbremshme...si "shite" dot?

Une do hap nje Konserve peshku sonte....m'ka shku menja!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 10:22 pm

Buke te thekme mo...me sallate Rote Bete :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 15, 2010 11:27 am

Sapo u zgjova dhe po pije Coffe

Ju Uroj te gjithve nje Jave te mbare!

puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 15, 2010 11:58 am

Dhe une sa u zgjova,po merrem me cik gramatike shqipe :D...me demek kam marre laps te kuq dhe korrigjoj diktimet e Vizionerit...do te ngel ta dish...

edhe C'fare,thuhet CFARE..bashke jo e ndare me apostrof...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Nela prej Mon Mar 15, 2010 12:10 pm

Po behem gati per ne pune....si cdo e Hene dhe kjo shum e bezdishme per te vajte ne pune....nejse ....ju uroje nji jave te kendshme....
Valle c`do na sjell kjo jave? fiuuu
KLM
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 18, 2010 10:39 am

:oops: Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 2:28 pm

Vizioner shkruajti::oops: Coffe

te befte mire Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 2:31 pm

Une sapo erdha ne shtepi, e cliruar pak nga intensiteti i javes...edhe pse ska mbaruar ende une e quaj te mbyllur Smile ...tani presim eskursionin te shtunen ... Pushime
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 2:54 pm

Sa bukur,nga do shkoni Sennia?

Tani,po hekuros,po flas ne tel,po degjoj muzike,dhe here pas here shkruaj ne pc :D...multitasking me pak fjale :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 3:47 pm

Eria shkruajti:Sa bukur,nga do shkoni Sennia?

Tani,po hekuros,po flas ne tel,po degjoj muzike,dhe here pas here shkruaj ne pc :D...multitasking me pak fjale :D


ne Llogara Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 3:50 pm

Te vi dhe une :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 4:07 pm

E frymezuar nga tema e Sennias per Shqiperine si vend turistik,po bej njecik propagande per Shqiperine tone ne facebook,ketyre miqve te mij amerikane Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 4:27 pm

Eria shkruajti:Te vi dhe une :D

hajde autobusi ka vend :D

ne mezi po e pritnim, kemi qe ne dhjetor qe donim eskurision , tani arrim. I tham zyshes na co ku te duash vetem eskursion te jete...eshte e vertet ne eskursion ia kalon shume bukur me shoqeine kudo qe te behet Smile

Lilly, propogande me vlere po ben, ne Shqiperine e kemi te bukur, shiko se mund te gjesh materiale me frymezuese por une po merrem me gjera te tjera...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Vizioner prej Sat Mar 20, 2010 10:40 am

Sapo u zgjova dhe po Coffe !

Ketu paska rene shi gjithe naten dhe shume fresket jashte!!!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare po beni tani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi