Forumi Evolucion

Pershendet Antaret

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga shpirti binjak prej Wed Apr 07, 2010 7:03 pm

Urime Vizionier per mbesen ...Zoti e ruajt dhe i qofte prane ne cdo moment te jetes ...
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 07, 2010 7:48 pm

Eria shkruajti:
Edhe ate ne koke time,perse e kishe..:D

Ne koke tende pra, martohu shpejt, te te hajme dasmen dhe te na besh nje Beb te bukur! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 07, 2010 7:50 pm

Faleminderit shume shpirti binjak! >Dhe ti gjithe te mirat pac ne jete me Sportistin e vogel! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Wed Apr 07, 2010 8:05 pm

Vizioner,mos u merzit hic se motra dhe vajza jane mire,ska gje pse lindi 3 jave para,ne peshe eshte mire.Do rritet shume shpejt,sdo e kuptoni sa shpejt kalon koha.Pa merak se une te dyja vajzat i kam bere nga 1 muaj para kohes qe kishin :D,edhe te dyja nga 2 kg e 200gr.
Ne koke tende dhe te Erias ishallah,edhe te gjithe beqarve te forumit qe te n'a shtohen bebkat Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 07, 2010 8:16 pm

Faleminderit shume Lilly!
Te uroj dhe ty e femijve te tu shendet e gezime!

shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 07, 2010 8:53 pm

Qyqa me martuan keta mua :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Thu Apr 08, 2010 12:50 am

UUUUUUUURRRRRRIIIIIIIIMMMMMMME VIZIONER TE TE RROJ MBESA ME NJI NIPCE SE SHPEJTI. Wink

DHE LEVIZ ORE FUTJU PUNES DHE BEJE MOTEREN HALLE. :P

E KEMI ZAKON.... SHKOJM ME TEPSI KURE LIND FEMI Smile


URIME MOTER Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 08, 2010 8:06 am

Faleminderit shume Nela!
Te uroj dhe ty fat e shendet ne jete! Nje burre, si ta doje zemra ty, t'a rrahesh nate e dite, para dhe mbrapa.....................buke haha -shaka-
Me len mua po he leviz ti! Smile
shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Thu Apr 08, 2010 3:17 pm

Shi shi mbeten keta te gjithe duke uruar njeri-tjetrin edhe asnjeri sja ben bam,C'prisni more martohuni po ketaa Smile

Pershendetje per te gjithe dhe kaloni nje dite sa me shume te kendshme sot.
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Fri Apr 09, 2010 12:02 am

Vizioner shkruajti:Faleminderit shume Nela!
Te uroj dhe ty fat e shendet ne jete! Nje burre, si ta doje zemra ty, t'a rrahesh nate e dite, para dhe mbrapa.....................buke haha -shaka-
Me len mua po he leviz ti! Smile
shume xhan


SHAKAJ ESHTE GJYSMA E TE VERTETES :P
STE LE NJERI TY PO HE Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon Apr 12, 2010 7:54 am

Mirmengjesi Forumi!

I uroj te gjithve nje jave te bukur!

Ylberi

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Thu Apr 29, 2010 4:02 am

FLM Vizioner si gjithmone nji urim i embel na ty... kiss

PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E FORUMITE.... shume xhan
JAM E LUMTURE QE NDODHEM MES JUSHE. Smile

Ju uroje nji nate te kendshme...gjum te qet.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sat May 08, 2010 7:20 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 10, 2010 8:07 am

Mirmengjesi Forumista!

Ju uroj te gjithve nje jave te kendshme dhe stresfree! ☀

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon May 10, 2010 4:23 pm

Mirmengjesi edhe mua Smile
Kaloni nje jave sa me te mire.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 31, 2010 8:04 am

Mirmengjesi te gjithve!

Ju uroj nje jave te rehatshme!

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sennia prej Mon May 31, 2010 2:34 pm

Vizioner shkruajti:Mirmengjesi te gjithve!

Ju uroj nje jave te rehatshme!

Coffe

Faleminderit Vizioner

edhe ti pac nje jave sa me te bukur Gezuar
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon May 31, 2010 6:24 pm

Ju uroj edhe une te gjitheve,nje jave sa me te kendshme,megjithese mua ende me duket sikur eshte e diel sot,ndoshta ngaqe ketu eshte feste edhe shume njerez jane pushim Smile

kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Eria prej Mon May 31, 2010 9:18 pm

Ju pershendes Smile
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon May 31, 2010 10:25 pm

Eria shkruajti:Ju pershendes Smile

Sad Sad Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 05, 2010 8:21 am

Pershendetje te gjithve!

Ju uroj nje Fundjave te gezueshme me shume Diell dhe Dashuri!

Ylberi

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Wed Jun 09, 2010 2:04 am

JU PERSHENDES TE GJITHVE DHE JU UROJE NJI NATE TE KENDESHME. Smile
zemra
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 19, 2010 9:25 am

Ju uroj te gjithve nje Fundjave te kendshme.

Une kete fundjave jam i "zene" me Claren. Te Dielen do pagezohet Princesha e vogel.
Eshte rritur, eshte bere si shpirt. Kur e merr ne krah, te shikon ne sy, qesh dhe luan me dockat e kembet e vogla. Smile

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 19, 2010 6:17 pm

Vizioner shkruajti:Ju uroj te gjithve nje Fundjave te kendshme.

Une kete fundjave jam i "zene" me Claren. Te Dielen do pagezohet Princesha e vogel.
Eshte rritur, eshte bere si shpirt. Kur e merr ne krah, te shikon ne sy, qesh dhe luan me dockat e kembet e vogla. Smile

Coffe

Urime Clares dhe puthja doçkat e vogla!!!
Sa fetare qenkan ne gjermani!, se ketu ne France ke deri 3 vjet afat me i pagezuar, apo ndoshta prindet e Clares jane protestante pratikante...
Kalofsh WE te bukur Vizio
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga e panjohura prej Sun Jul 04, 2010 9:18 am


Dite te mbare,per te gjithe!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi