Forumi Evolucion

Pershendet Antaret

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Nov 29, 2009 2:16 pm

Mirdita dhe pershendetje kush hyn tani! :cheers:
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 20, 2009 11:20 am

Ju uroj te gjithve nje te Diele te bukur!

Pershendes ate qe vjen tani! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 20, 2009 5:17 pm

Faleminderit , edhe une pershendes kush vjen mbas meje Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Thu Dec 24, 2009 1:12 pm

. . . . . . . . . . . . . . . . . GeZuAr
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 26, 2009 11:40 pm

Pershendes anetaret me te rinj hakimin dhe ornelen. kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ta kaloni bukur sonte!

Mesazh nga Vizioner prej Thu Dec 31, 2009 10:20 am

Mirmengjesi te gjithve!
Ju uroj t'a kaloni bukur naten e Vitit te Ri, te gezuar ne mes te te dashurve te tuaj, dhe viti qe vjen t'jua plotesoje deshirat!

Pershendetje me te mira per Ju te gjithe. kiss

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga juna prej Thu Dec 31, 2009 2:40 pm

Pershendetje te gjithe antareve te forumit.

Uroj Gezuar dhe ky vit qofte i Mbare per te gjithe Ju.

Kalofshi sa me kendshen ne ambjentet tuaja familjare. Gezuar
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Thu Dec 31, 2009 10:59 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje!

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jan 08, 2010 9:20 am

Mirmengjesi dhe pershendetje te gjithve!

Rose per gocat
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga juna prej Fri Jan 08, 2010 5:11 pm

Faleminderit vizioner per xhentilesen qe tregon ndaj nesh. Smile
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 3:10 am

Vizioner naj more mendjen me keto trendafilat.... shume xhan
po ndroua ngjyren aman...
puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 3:18 am

Lilly te shkuara zemra...Sherime te shpejte te uroj...

( e di une se u semure ti....ashu eshte kure prishe kemzat e krevatite... avashe zemra ben si ben shoqja...te kame then po sdegjon....kiss... love...)
kiss

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendes te gjithe antaret e Forumit :)

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 3:21 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 09, 2010 11:05 am

I uroj te gjithve nje Fundjave te bukur me shume dashuri dhe shendet!


avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per Nelen

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 09, 2010 11:11 am

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 09, 2010 4:20 pm

Nela shkruajti:Lilly te shkuara zemra...Sherime te shpejte te uroj...

( e di une se u semure ti....ashu eshte kure prishe kemzat e krevatite... avashe zemra ben si ben shoqja...te kame then po sdegjon....kiss... love...)
kiss


Faleminderit per pershendetjen Nela.
E mora me vrull vitin e ri ndaj u prishen kemzat e krevatit :oops:
shume xhan kiss

thnx
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per VIZIONERIN

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 7:53 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 09, 2010 9:09 pm

Nela thnx per trandafilat.
Je shume e mire! kiss
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 11:05 pm

Asgje te lutem Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 10, 2010 7:25 am

Naten e mire dhe gjum te embel.. :D

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 01, 2010 11:55 pm

Pershendes Vizionerin,Nelen,Junen dhe lindjediellin mqs jane anetare aktive.Eshte kenaqesi t'u lexosh juve.Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 04, 2010 2:08 am

Pershendes dhe une ty Lilly ! Je shume e mire! shume xhan
Lum si Nela qe te puth Live! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 5:49 pm

haha mjer une Vizioner ,se kjo e ka dashurine te dhunshme ,nuk di te puthi po me te kafshuar e te nxira e ka :geek: ,lum ti qe sje ketu gjekundi afer se ti do dije cdo hiqje pastaj.

Pershendes timide78 qe kam kenaqesine te lexoj komentete e saj. Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 07, 2010 1:04 pm

Lilly, po mesoje te puthi nje amel amel dhe jo me dhune! hahahahaha
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 07, 2010 1:06 pm

Pershendes antarin qe do vij mbas meje ketu, me nje Tiramisu!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi