Forumi Evolucion

Pershendet Antaret

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 07, 2010 8:40 pm

ja erdha une me vrap se me pelqen shume tiramisuja. Smile Smile

Pershendes anetarin qe vjen pas meje me nje kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 07, 2010 8:57 pm

HAHAHHAHA OK

une pershendes antaret qe i kam siper meje :P
kiss je shume e mire Lilly e dije qe do vija une pas teje Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 10, 2010 10:26 am

Pershendes Lilly-n nga zemra, sinqerisht!
Eshte antaria me e rregullt!
Respekt kiss shume!

thnx
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 10, 2010 6:01 pm

ohhhhhh faleminderit Vizioner,edhe une te pershendes ty Smile
Rose thnx
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 3:01 am

Nje pershendetje shume te madhe(po shume )per ''the best" Nelen!
U ndje shume mungesa jote,zemer.
kiss shume xhan puc Ciaaaao
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Feb 13, 2010 10:59 am

ooohhhhh, dhe une e ndjej mungesen e Neles!
I uroj sherim te shpejte Smile te jete sa me pare ne mesin tone!
shume xhan
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 14, 2010 5:05 pm

Pershendes te gjithe anetaret e forumit Evolucion.
Gezuar nga zemra Shen Valentinin,kaloni sa me mire.

Rose dashuri dashuri
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Charlotte prej Mon Feb 15, 2010 6:26 pm

Prsh x te tere. Smile
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 08, 2010 11:02 am

Pershendes te gjithe Nenat ne Bote me rastin e Festes se 8. Marsitkiss Rose kiss Rose kiss Rose kiss Rose
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 08, 2010 12:17 pm

Gezuar 8 Marsin te gjitha grave,nenave&motrave Smile

Rose
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 09, 2010 3:35 am

Faleminderit,dhe gezuar nga zemra dhe nga une te gjitha grave ,ne vecanti nenave per dashurine dhe perkushtimin e pafund per femijet e tyre.
Rose kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Mar 20, 2010 10:37 am

Mirmengjesi te gjithve!

Ju uroj nje fundjave te kendshme!

Rose

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:27 pm

Vizioner shkruajti:Mirmengjesi te gjithve!

Ju uroj nje fundjave te kendshme!

Rose

Faliminderite gjithashu dhe une ju uroje nji fundjav te kendeshme. Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sennia prej Sat Mar 27, 2010 10:09 pm

JU uroj nje te diele sa me te bukur...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 02, 2010 9:46 am

Pershendes te gjithe pa perjashtim!

Merrni dhe embelsohuni... SmileCoffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga zeshkane prej Fri Apr 02, 2010 11:36 am

Vizioner shkruajti:Pershendes te gjithe pa perjashtim!

Merrni dhe embelsohuni... SmileCoffe

Thanks vizio, dhe une i pershendes te gjithe pa perjashtim edhe pse nuk di akoma te fus foto ose video ke forumi ha h aha Car me bo, jom gjoja trash :x
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 06, 2010 9:16 pm

Pershendes te gjithe Antaret!

Sot u bera daje! Motra lindi nje goce te vockel me emrin Clara! happy


Ju qeras te gjithve GeZuAr Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 06, 2010 9:43 pm

Vizioner shkruajti:Pershendes te gjithe Antaret!

Sot u bera daje! Motra lindi nje goce te vockel me emrin Clara! happy


Ju qeras te gjithve GeZuAr Smile

Te te rroje mbesa Vizioner, me jete te gjate!

kete peshqesh e ke nga une
kiss

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 06, 2010 10:08 pm

Te te rroje mbeska daje,e shyqyr qe te shpetoj motra e jane te dyja mire.
Me jete te gjate.
shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 06, 2010 10:18 pm

Faleminderit shume Sennia dhe Lilly! kiss

...dhe Clara u be Antaria me e vogel e Forumit! Kujdes kur shkruani me te...mos shkruni llafe turpi! Smile


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Sun Apr 11, 2010 11:44 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga zeshkane prej Tue Apr 06, 2010 10:45 pm

Urime dajeeee
Me jete te gjate dhe me fat te lumtur !!! Po sa kile peshonte ??? Po mami i vet si ja kaloi gjate lindjes mire ?
Ne koke tende ishalla Wink
çar ti çojme kendej nga Franca si dhurate ? Pres sygjerimet
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 06, 2010 10:51 pm

faleminderit zeshkane! kiss

Te dyja mire jane....shyqyr! Motra pat pak probleme dhe e bene me operacion sot, nja 3 jave para kohe por, doli mire! Per kete arsye lindi pak e imet= 2440 gram!
.....................
Dhurate?! hm Smile Dhe urimi qe bere, eshte nje dhurate! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 07, 2010 1:30 am

Vizioner shkruajti:Pershendes te gjithe Antaret!

Sot u bera daje! Motra lindi nje goce te vockel me emrin Clara! happy


Ju qeras te gjithve GeZuAr Smile

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po une si se paskam lexuar kete,dhe sme the gje Vizio..mire mire...
Te te rroje mbeska,shyqyr qe jane mire nene e bije..dhe luaj ti :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 07, 2010 7:48 am

Mirmengjesi Eria,
Faleminderit per urimin......dhe ne koken tende Smile

p.s. Po ku te thoja une ty, kur ti rri abwesend!!??? Laughing

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 07, 2010 4:58 pm

E gjete justifikimin ti :D...Po se jam Abwesend sdo me thene qe sjam aty :D..do jete thjeshte duke pare Tv...femiu keq...
Edhe ate ne koke time,perse e kishe..:D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi