Forumi Evolucion

Pershendet Antaret

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Tue Nov 16, 2010 6:07 pm

Pershendetje per te gjithe anetaret.
Gezuar Kurban Bajramin! Paqja dhe miresia e Allahut qofte me ju Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga e panjohura prej Thu Nov 18, 2010 11:42 am

Flm.Lilly Edhe nga une nje urim per festen e Kurban Bajramit!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sennia prej Fri Dec 24, 2010 11:42 am

Pershendes antaret e forumit, ne vecanti Lilly dhe Vizioner !
uroj qe te jeni mire Smile

Vizioner te kam derguar ia 2 mesazhe por nuk te dergohen, me dalin ne outbox.?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Fri Dec 24, 2010 5:49 pm

Faleminderit e dashur Smile
Edhe une i pershendes te gjithe anetaret e forumit!
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 26, 2010 9:56 pm

Lilly, si i kalove krishtlindjet?

Sennia, a ja prete koken gjelit te detit? Smile Dhe na co na nji cope baklava ne ketej, qe jemi vetem Sad

Ju pershendes te dyjave me perzemersi.

puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 27, 2010 7:53 pm

Vizioner,shume mire faleminderit.
Ti,mire kalove??
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sennia prej Thu Dec 30, 2010 8:54 pm

Po iu prene kokat 2 gjelave, se nje na erdhi dhurat sot Smile
Bakllavaja u be, tani do hedhim sherbetin... sa mire qe nuk di te toll peta une se kush merrej me te Laughing

Vizio, Lilly spo i bej foto bakllavase se do ju hipi nepsi pastaj. Laughing

Mbremje te bukur !
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga e panjohura prej Fri Dec 31, 2010 2:45 am


Pershendetje per te gjithe!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 31, 2010 9:48 am

Pershendetje e panjohura
Urime dhe ty!

Sennia, po vine foton, te pakten shif me sy e plas me neps Smile

Kalofshi gezuar te gjithe!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi