Forumi Evolucion

Pershendet Antaret

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jul 04, 2010 9:35 am

Mirmengjesi e panjohura.

Te uroj dhe Ty, gjithashtu dhe antarve te tjere nje dite te bukur!


p.s. do ta ndryshosh kete nick ti, se tani nuk je me e panjohur ne forum? Smile Gjej nje me te thjeshte ne te shkruar. Smile


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Sun Jul 04, 2010 2:44 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga e panjohura prej Sun Jul 04, 2010 2:32 pm

Me quani si te doni,por nuk ndrroj nick!Mund te me shkruani shkurt(X oseY) ohh
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 24, 2010 8:52 am

Mirmengjesi te gjithve!

I uroj te gjithe Antarve, nje fundjave te bukur!

Pushime

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga ely prej Sun Aug 01, 2010 12:36 am

ju pershendes te gjithve pa perjashtim -tani te gjithe besoj keni prekur jastikun dhe ju uroj te keni nje nate plot me enderra te mrekullueshme.

avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 01, 2010 1:07 am

elusheeeeeee kiss shume xhan u ndje mungesa jote,mire se erdhe Smile

Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga ely prej Sun Aug 01, 2010 1:14 am

mire se te gjej artiste gezohem qe te kam munguar edhe ti me ke mungar, te gjitheeeeeeee ju kam shume xhan puccccccccccc

si i kam princeshat xhan??
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 01, 2010 10:16 am

Pershendetje Ely!

Mire se ri-erdhe ne gjirin tone! Uroj te jeshe mire me shendet dhe te mos mungosh me, kaq shume!
Mungesa jote u ndje!

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga e panjohura prej Sun Aug 01, 2010 10:37 am

Persh.Ely!Po vertetimin per mungesat e solle?? Smile
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 01, 2010 4:43 pm

ely shkruajti:mire se te gjej artiste gezohem qe te kam munguar edhe ti me ke mungar, te gjitheeeeeeee ju kam shume xhan puccccccccccc

si i kam princeshat xhan??

Smile Princeshat jane shume mire ,rriten marshallah.E madhja,kete vit shkollor hyn ne klase te pare edhe eshte zgjatur goxha.
Ti tani qe n'a mungove kaq gjate,do kesh shume gjera per te na treguar,keshtu qe fillo tani shprehu :P


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga ely prej Mon Aug 02, 2010 11:10 pm

lilly gz qe jane mire, uroj qe princesha e madhe te mesoje shume e te nise e ta mbaroje klasen e pare siq ke deshire ti si prind ,pra shembullore.E reja me domethense pushime ne shqiperi-shkolle pak e mbingarkuar...LEXOVA NE TEMAT E SHKUARA QE PROVIMI QE ISHE AQ me STRESS PER TE KA DALE SHUME MIRE u gezova shume edhe se isha e sigurte sepse je e determinuar ne nje objektiv qe i vendos vetvetes!te puc shume dhe naten e mire ty princeshave dhe te gjithe antareve te forumit! kiss shume xhan
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 04, 2010 8:06 pm

Ciao Coffe

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga juna prej Wed Aug 04, 2010 8:54 pm

jaaa

shume xhan

puc
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga ely prej Fri Aug 06, 2010 6:56 pm

Vizioner shkruajti:Pershendetje Ely!

Mire se ri-erdhe ne gjirin tone! Uroj te jeshe mire me shendet dhe te mos mungosh me, kaq shume!
Mungesa jote u ndje!

kiss
flm vizioner edhe ti si lilly-flm shume ,do mundohem te mos mungoj me aq shume
me gezon kjo qe ju kam munguar sepse me beni te ndihem e deshiruar flmmmmm te gjithve!

ps- : kiss te gjithveeeee!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 12, 2010 1:07 pm

Pershendes antaren e re ne forum, Sinfoni @

Mire se erdhe dhe uroj ta kalojme kendshem!

dhuro lule


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Thu Aug 12, 2010 4:08 pm, edituar 2 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 3:55 pm

mbasdite te kendshme te gjithve- Ciao
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Fri Aug 20, 2010 10:46 am

I uroj te gjithve nje Fundjave te kendshme, me shume diell dhe dashuri!

puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon Aug 23, 2010 8:04 am

Mirmengjesi popull! Smile

Ju uroj nje jave te re, te qete dhe me shume dashuri-sex!

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Mon Aug 23, 2010 4:42 pm

Amin Vizioner :D

Pershendetje te gjitheve,nje jave sa me te mbare edhe urimit te Vizionerit po i shtoj dhe ca para.
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sat Sep 18, 2010 1:48 pm

I uroj te gjithve nje Fundjave te bukur!

Po ku jeni o popull??????!!!!!!!!
affraid

Mbaruan pushimet e veres, kthehuni ne "fole"! Smile

!!!!!!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Sat Sep 18, 2010 5:15 pm

Pershendetje te gjitheve !!!
Vizioner do vije dimri me ditet e tij te gjata,edhe do mblidhemi perseri te gjithe ketu,si me pare Smile
kiss te gjitheve

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Sun Oct 17, 2010 9:38 am

Mirmengjesi!

I uroj te gjithve nje dite te Diele te kendshme!

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vedat Ademi Me mashtruan syte

Mesazh nga Eria prej Sun Oct 17, 2010 8:26 pm

Pershendetje miq Smile Uroj te keni qene mire...ju uroj nje fillim jave te mbare dhe ju pershendes me fiksimin tim_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Nela prej Mon Oct 18, 2010 5:19 am

Pershendetje te gjithve..... KISS....LOVE....NELA shume xhan
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Lilly prej Tue Oct 19, 2010 4:03 am

Eria shkruajti:Pershendetje miq Smile Uroj te keni qene mire...ju uroj nje fillim jave te mbare dhe ju pershendes me fiksimin timEria,kam rene ne dashuri me kete kenge qe heren e pare qe e degjova.Faleminderit per pershendetjen,te perqafoj Smile

Pershendetje per te gjithe anetaret Smile
Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Vizioner prej Mon Nov 15, 2010 10:28 am

Mirmengjesi te gjithve!
Ju uroj nje jave me surpriza te kendshme!

panda

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendet Antaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi