Forumi Evolucion

Piktura humoristike per antaret...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Tue Mar 30, 2010 9:46 pm


Ju lutem mos i merrni per keq,vetem shaka..Kush eshte kjo me shpate ne dore
shume e bukur gjith' hijeshi
shikon larg,s'di se ku..?
mos do hyj ne histori..?...


kush eshte..? SenniaEdituar për herë të fundit nga darwini në Tue Mar 30, 2010 9:55 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Tue Mar 30, 2010 9:54 pm

Qe te jesh ne post drejtues
s'eshte e lehte,jo aspak
por me keq ka shendetin
shume i trashe me gjith at'bark

....Vizioner

avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Tue Mar 30, 2010 10:14 pm

nje familje plot shendet
nje familje plot gezim
ju qesh zemra e fytyra
edhe shpirti se c'ju ndrin


........Eria

avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sennia prej Tue Mar 30, 2010 11:01 pm

darwini shkruajti:
Ju lutem mos i merrni per keq,vetem shaka..Kush eshte kjo me shpate ne dore
shume e bukur gjith' hijeshi
shikon larg,s'di se ku..?
mos do hyj ne histori..?...


kush eshte..? Sennia


:shock: Laughing Laughing

bobo sa e forte :geek:Vizionerin e ka mbajt me hater lol!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sennia prej Tue Mar 30, 2010 11:08 pm

Shikoni si behet Lilly kur nxehet:

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sennia prej Tue Mar 30, 2010 11:10 pm

Ky dihet eshte shkenctari i forumit # Darwin ) Smile

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Tue Mar 30, 2010 11:38 pm

Sennia shkruajti:Ky dihet eshte shkenctari i forumit # Darwin ) SmileShume i vogel,buz me qumesht
qorr i lindur,gjyhnaqar
eshte habitur ky qyqari
ka per t'ngelur krejt beqar......

ha ha ha ma punove Senniaavatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Tue Mar 30, 2010 11:48 pm

nje zakon nga vegjelia
te rrij barkas e te luaj
por me shume ka mesuar
me la rrobe e t'gatuaj


.......L I L Y.....

.
avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga zeshkane prej Tue Mar 30, 2010 11:52 pm

Sennia shkruajti:
darwini shkruajti:
Ju lutem mos i merrni per keq,vetem shaka..Kush eshte kjo me shpate ne dore
shume e bukur gjith' hijeshi
shikon larg,s'di se ku..?
mos do hyj ne histori..?...


kush eshte..? Sennia


:shock: Laughing Laughing

bobo sa e forte :geek:Vizionerin e ka mbajt me hater lol!

çar hater mi Sennia, qenka i shendoshe dhe me mustaqe lol
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Lilly prej Wed Mar 31, 2010 12:06 am

Sennia shkruajti:Shikoni si behet Lilly kur nxehet:


hahahahaha hahahahaha Sennia,bobo mos je komshija ime ti moj qe me njeh kaq mire? :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 31, 2010 8:14 am

darwini shkruajti:Qe te jesh ne post drejtues
s'eshte e lehte,jo aspak
por me keq ka shendetin
shume i trashe me gjith at'bark

....Vizioner


hahahahaha hahahahaha hahahahaha

S'ke gjet gje hic! Do e vrisja veten te kisha ate bark haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga darwini prej Wed Mar 31, 2010 9:30 amNje orkester plot antare
qe te gjithe jane shqiptare
dilkush trombes e violines
qe te gjithe i bien sordines

Shefi n'krye ben me gisht
shume te tjere ulur n'bisht
qe te gjithe per qejf te vet
si shqiptare 'kok perpjetFORUMI evolucion me shefin ne krye....ha ha ha ha

avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 31, 2010 10:26 pm

darwini shkruajti:nje familje plot shendet
nje familje plot gezim
ju qesh zemra e fytyra
edhe shpirti se c'ju ndrin


........EriaE qete dhe e qeshur,po familje ska Eria,oshte beqo :D....po nqs e ke parashikim ti per te ardhmen hahet hahet :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 02, 2010 9:55 am

Nela, diten kur te martohet:

"Cer do ti re t'me puthesh?!
Ooohhh ky, lufto ta fitosh te putheren!"haha hahahahaha haha hahahahaha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 02, 2010 3:44 pm

Vizioner shkruajti:Nela, diten kur te martohet:

"Cer do ti re t'me puthesh?!
Ooohhh ky, lufto ta fitosh te putheren!"haha hahahahaha haha hahahahaha haha

haha haha haha haha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 03, 2010 3:59 pm

Vizioner shkruajti:Nela, diten kur te martohet:

"Cer do ti re t'me puthesh?!
Ooohhh ky, lufto ta fitosh te putheren!"haha hahahahaha haha hahahahaha haha

hahahahhahahahahhahahhaah
E KE GJET PERZOTIN

ISHALLA ESHTE NDONJI QULLAVEC SE U VRAM HAHAHAHAHAHAH
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VIZIONERI :P

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 03, 2010 4:03 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ZESHKANJA :P

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 03, 2010 4:05 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

LILLY :)

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 03, 2010 4:08 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 03, 2010 7:42 pm

ia edhe shefi...

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 03, 2010 9:11 pm

Pu sa i ngjan Viziosssssssssss :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Nela prej Sun Apr 04, 2010 1:12 am

Sennia shkruajti:ia edhe shefi...


hahahhahaha
eshte njicik me i dobet shefi Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 04, 2010 2:29 pm

Kjo eshte Sennia mbas nja 10 vjetesh :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 04, 2010 2:30 pm
Lilly me cupat :D...Kshu i del policit ti me dreq :P

Ps. Shaka Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 04, 2010 7:05 pm

Eria shkruajti:Kjo eshte Sennia mbas nja 10 vjetesh :D
me ngjanka icik :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Piktura humoristike per antaret...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi