Forumi Evolucion

"DerflaTV" - Online

Shko poshtë

"DerflaTV" - Online

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 11, 2010 11:57 am

Per te ndjekur "DerflaTV" mbasi te klikoni lart ne Home dhe te dilni ne faqen hapse te Forumit, poshte-ne mes, klikoni "Komplet u lexuan" dhe pastaj hapet TV-ja!
Gjithashtu, ne linkun e bashkengjitur "Alb-derflatv" shkoni direkt ne Faqen Kryesore te TV-se!

http://alb-derflatv.blogspot.com

Te dashur Forumista!

"DerflaTV" eshte krijuar-ndertuar nga une.
I mirpresim sygjerimet e juaja rreth Derfla TV-se, te cilat do cojne ne permiresimin e programit!.

A ju duket e efektshme venia e TV-se ne Forum?
Si ju duket Programi i Derfla TV ?
Mendime per freskim dhe mbushje te programit me...?

Faleminderit per bashkpunimin
Vizioneri
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "DerflaTV" - Online

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 19, 2010 9:04 pm

ne pc thnx

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi