Forumi Evolucion

C'fare keni veshur sot?

Shko poshtë

C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 02, 2010 12:06 am

Veshja juaj e sotme.........
Une sot skam dal hic nga shpija edhe vetem me tuta "Puma" jam veshur edhe me nje bluze me menge te shkurtra 'Puma " edhe kjo.

Po ju, si jeni veshur sot?
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 02, 2010 5:19 pm


affraid
Sa u ngrita nga gjumi dhe pertoje te vishem...do ri me pixhama sot. haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 14, 2010 5:11 pm
sot se di pse vendosa ti pergjigjem kesaj teme,si per ters me duket :P
kam nje mendje te vesh keto,po se di me mire te kuqe apo te bardha? 😕
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 14, 2010 5:51 pm

Lilly shkruajti:


sot se di pse vendosa ti pergjigjem kesaj teme,si per ters me duket :P
kam nje mendje te vesh keto,po se di me mire te kuqe apo te bardha? 😕

te kuqe Lilly Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 14, 2010 5:54 pm


VESHJA IME PER SOTE
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga lindjedielli prej Wed Feb 17, 2010 4:10 pm

Nela te pershendes.hej ti je ketu ? aman me kthe pergjigje se me duket vetja si shekullore po ta krahasoj veshjen time me kete te fotografise ( hehehehehe).une per pak do vesh rrobat e punes por gjeja qe me pelqen tek to eshte sepse simbolizojne flamurin tone :bluze e zeze dhe perparse ( gjysem dmth nga mesi dhe poshte Smile )te kuqe.me kete rast po i uroj te gjithve gezuar festen e pavaresise se kosoves .
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 19, 2010 5:55 am

lindjedielli shkruajti:Nela te pershendes.hej ti je ketu ? aman me kthe pergjigje se me duket vetja si shekullore po ta krahasoj veshjen time me kete te fotografise ( hehehehehe).une per pak do vesh rrobat e punes por gjeja qe me pelqen tek to eshte sepse simbolizojne flamurin tone :bluze e zeze dhe perparse ( gjysem dmth nga mesi dhe poshte Smile )te kuqe.me kete rast po i uroj te gjithve gezuar festen e pavaresise se kosoves .


Me fal Lindjedielli po ku e shikon ngjyrat e flamurit?!!!!!!!
Une e di qe flanuri ka dy ngjyra ngjyr te kuqe dhe te zez.

Dhe sa per urimet kemi teme tjeter.
thnx NELA
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 19, 2010 5:56 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 19, 2010 11:11 am

Bobobobobo, sa sexi eshte njana!!! Smile Na e mori mendjen fare!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 20, 2010 4:31 pm

Vizioner shkruajti:Bobobobobo, sa sexi eshte njana!!! Smile Na e mori mendjen fare!

He mo he se ke nga kjo e ke nga natyra :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare keni veshur sot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi