Forumi Evolucion

Synimi juaj ne jete?

Shko poshtë

Synimi juaj ne jete?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 8:27 pm

Cili eshte? apo cilet jane synimet tuaja?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimi juaj ne jete?

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 9:35 pm

Te kem shendet te mire,te tjerat vijne vete....shkolla ecen goxha mire...profesioni shume mire....

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimi juaj ne jete?

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 13, 2010 12:50 am

Mireqenia e familjes time,vajzat e mia te kene nje shkollim te mire ,gje qe besoj se eshte dhe arritja me e madhe per ne prinderit ,te behen njerez te denje per familje dhe shoqerine.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Synimi juaj ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi