Forumi Evolucion

Cfare eshte primare per ju ne jete?

Shko poshtë

Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 12, 2010 3:32 pm

Cfare keni me te shtrenjte ne jete? Cila eshte gjeja me e rendesishme ne jeten tuaj?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 12, 2010 4:22 pm

Familja...dhe shendeti im dhe i njerezve qe dua...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 12, 2010 5:32 pm

edhe per mua familja qendon mbi te gjitha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 12, 2010 6:05 pm

Te qenit "Njeri"...
Sa me i sinqerte dhe i drejte!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga shpirti binjak prej Sat Mar 13, 2010 12:32 am

Sinqeriteti dhe dashuria per ato qe me rrethojne
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 13, 2010 12:42 am

Familja ime dhe shendeti i te gjithe te dashurve te mij te zemres jane gjerat me kryesore per mua ne jete.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga esteri prej Tue Mar 23, 2010 12:38 pm

per mua gjeja me primare eshtE dASHURIA. PA TE CDO GJE DO ISHTE E KOTE.
avatar
esteri
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare eshte primare per ju ne jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi