Forumi Evolucion

NJI GABIM I JUAJ!

Shko poshtë

NJI GABIM I JUAJ!

Mesazh nga Nela prej Thu Mar 25, 2010 3:29 am

Gabimi Juaj qe sdo ta haronit kurr ne jet?


"....Zemra ti per mua je gabimi me i bukur dhe i pa harruare.... "
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJI GABIM I JUAJ!

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 25, 2010 3:45 am

Gabime..ka disa...psh...pse ndenja aq vite pa fol me shokun tim me te ngsuhte mgjthse e dija qe ai nuk kishte faj...
Pse nuk i tregova vendin asaj qe ne fillim,po lejova qe zemra ime e mire te ndjente keqardhje per ate,dhe moa tia thyeja dhembet sa here qe shpifte,,,???
Pse rashe ne dashuri pikerisht me ate...se quaj gabim,por pse,se kuptoj??

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJI GABIM I JUAJ!

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 25, 2010 3:54 pm

Gabime ka shume,aq shume sa kam humbur numrin tani ,si mbaj mend sa jane bere :geek: ,rendesi ka te mos jene gabime aq te medha sa nuk mund ti permiresosh.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJI GABIM I JUAJ!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi