Forumi Evolucion

Per Stafin e Forumit

Shko poshtë

Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 10, 2010 11:26 am

Lilly, behet menjehere "Global Moderator" i Forumit!

Urime dhe Vleresime per kontributin tend ne kete Forum!


Faleminderit per ndihmesen tende!

Vizioner
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 10, 2010 5:48 pm

Faleminderit Vizioner Smile

Kenaqesija ime qe jam pjese e forumit tend.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 12:23 am

urime Lilly Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 10, 2010 12:38 pm

Sennia behet Moderatore ne Forum!

Sennia, urime per Postin e Moderatorit!
Mgjse antare e re, uroj dhe shpresoj ne bashkpunimin tend!
-------------
Ndryshime te tjera nuk ka per momentin.
Por, duke pare dhe impenjimin e stafit ne Forum, mbase duhen bere dhe levizje!

Deri me tani: Falenderoj nga zemra Lillyn per kontributin e saj dhe uroj te vazhdoje keshtu!

pershendetje
Vizoner
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 3:32 pm

Vizioner shkruajti:Sennia behet Moderatore ne Forum!

Sennia, urime per Postin e Moderatorit!
Mgjse antare e re, uroj dhe shpresoj ne bashkpunimin tend!
-------------
Ndryshime te tjera nuk ka per momentin.
Por, duke pare dhe impenjimin e stafit ne Forum, mbase duhen bere dhe levizje!

Deri me tani: Falenderoj nga zemra Lillyn per kontributin e saj dhe uroj te vazhdoje keshtu!

pershendetje
Vizoner

faleminderit vizioner Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Mon Apr 19, 2010 8:01 am

Eria behet Moderatore ne Forum!

Mire se erdhe Eria ne Stafin e Forumit.

Duke pare angazhimin e Eria ne kete Forum, komunikimin me Antaret besoj se e meriton te jete pjese e Stafit te Forumit!
Besoj ne kontributin e metejshem te Eria ne dhe per kete Forum!

Vizioner

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 1:02 pm

Ngrihet Vizio ne mengjes dhe thote e bejme Erian mod,e bejme :D...Ngrihet Eria ne mengjes kontrollon Emailet dhe gjen ti je bere moderatore :P...po si kam qejf pergjegjesit une mo..si kam qejf fare o Vizio...nuk besoj se si mod do bej me shume sesa bej tani si anetare..une shkruaj per qejf..as mos prit te marre pjese ke temat serioze,se nuk eshte ne tipin tim...
Po meqe e ke me qejf leme mo mod,po nuk marre vesh une cdo bej,apo ku do e bej...Po page kam mo :P?
Hahahahahaha...mos e ka ndonje cupke tjeter me qejf,se per Erian njesoj eshte si mod si anetare...ah po vetem nick me behet lejla tani,jo me blu :D:D:D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Lilly prej Mon Apr 19, 2010 8:51 pm

She she sa i shkon lejlaja kesaj mor amani Smile.
Urime,e dashur Eria,e meriton.
Tashi njecicke me kujdes t'a mbajme Vizionerin,se tre cupka neve vetem njecke djalke kemi,apo jo? :geek:
Eria,
kiss Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Sennia prej Mon Apr 19, 2010 11:03 pm

Rose

Urime Eria, e meritoje, madje te vuri pak me vone Vizioneri Smile
He se do ta mbash mire ti, leri modesitite :D , SUKSESE!!!!

Lilly mos e ki merak :geek:
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Eria prej Tue Apr 20, 2010 1:21 am

Danke shume te dyjave...i kerkova rritje rroge Vizios,po me tha mo fillo punen me grusht shteti brenda stafit...une jam dhe e urte :D :D :D

kiss te dyjave

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 20, 2010 4:10 am

Keto te urtat jane si ato fengjillkat ne hi,qe durojne e durojne e pastaj j'a japin paaaaaaff atje ku sta pret mendja :geek:


Eria,Vizioneri sma ka dhene mua akoma,rritjen e rroges :D,javash duro se do t'a japi dhe ty.C'beni keshtu, se e shqyem Vizion e mjere :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 20, 2010 7:57 am

Lilly, me kenaqesi do ta jepja....... rrogen por, ty kam shume prapambetje per te dhene dhe se perballoj dot, do me shkaterrosh fare Smile Smile Smile puc

Eria, leni grevat ti por, futju punes Smile Sa veshi ose pa vesh mire Uniformen Roze filloji me greva kjo!!!! Smile


KLB sot dhe puc goca

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Eria prej Tue Apr 20, 2010 11:19 am

Uniforma eshte lejla vella :D :D :D...
Une jam per Revolucion ore.... viva Che :D

Dite te mbare te gjitheve dhe flm per fjalet e mia Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Eria prej Tue Apr 27, 2010 5:24 pm

Une kam nje kritike,kete punen e kalendarit te ditelindjeve a nuk e beni dot ditor...dmth kur e ka ditelindjen boti ti dali dhe emri,se na turperuat aman,desh e kam ururar nja tre here Lillyn,po e kam mbajtur veten,se u tregova e squte i pashe profilin :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 27, 2010 9:11 pm

Eria, nqse antari nuk ka vene-regjistruar Datelindjen te profili, atehere dhe nuk del!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:05 am

Jo se kisha aty,po ta sqarejshen me qetesi später :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 28, 2010 8:01 am

Ok. Eria, e kuptova, do ta shikoj kete gje! Por, dhe shumica e Antarve nuk e kane vene Datelindjen ne Profil keshtu qe ska cfare te dali cdo dite!!! Une e kam nxjerr Kalendarin lart dhe cdo Antar mund te shikoje cdo dite aty Evenimentet dhe Datelindjet!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per Stafin e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi