Forumi Evolucion

Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Shko poshtë

Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Eria prej Mon Oct 18, 2010 5:15 pm

Komshi te uroj nje dite te mrekullueshme sot...Te uroj shume lumturi,dhe sa me shume fat dhe buzeqeshje ne jete...Shendet te mire mbi te gjitha dhe qofsh perhere i rrethuar nga njerez qe te duan...
Liebe Gruße aus... (du weiß woher Wink )
Foton duhet te nisja kete,se vdiqa kur e lexova :D (foton e vertete e di ti ku ta kam nisur Smile )


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Vizioner prej Mon Oct 18, 2010 7:55 pm

Faleminderit per urimin, Eria!
Dhe une ty te uroj shendet dhe gjithe te mirat e kasaj Bote!

Respektet e mija dhe qe se harrove Ditelindjen!

puc


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga e panjohura prej Tue Oct 19, 2010 1:42 am

Qofshin keto ditet me te lumtura te jetes suaj!I gezofsh edhe 100 te tjera! Rose GeZuAr
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Lilly prej Tue Oct 19, 2010 4:07 am

Uaaa do festojme,paska Vizioner ditelindjen Smile
Urime Vizioner,edhe 100 vjec.Te uroj gjithe te mirat ne jete,sic i deshiron zemra jote.
GeZuAr kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nela prej Tue Oct 19, 2010 4:47 am

Urimeeeeeeeeeeeeeeee Ditlindjen Vizioner kiss
Dhe vitin tjeter e festofshim te ...... :P
HE KUSH E GJEN?
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Oct 19, 2010 8:37 am

Faleminderit per urimin Lilly, e panjohura, Nela!

kiss

Nela, thuje mos i ler gjerat me pika pika hahaha


thnx te gjithve

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 19, 2010 12:26 pm

urime dhe nga un nga thellesia e zemeres ,uroj qe kjo bot te jet nje kopesht me lule ku do ti kalosh castet e tuja me te mira,shendet dhe gezim
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 19, 2010 12:27 pm

Datelindia
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 19, 2010 12:33 pm

kiss
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 19, 2010 12:34 pm

Feste
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 19, 2010 12:34 pm

!!!!!!
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Nela prej Tue Oct 19, 2010 8:27 pm

Vizioner shkruajti:Faleminderit per urimin Lilly, e panjohura, Nela!

kiss

Nela, thuje mos i ler gjerat me pika pika hahaha


thnx te gjithve

Vizioner me fal e....( Ne... dhe vitin tjeter e festofshime me te gezuare Wink )

GEZUARE DITLINDJEN TE PUTHE FORTE URIME CDO TE MIRE NE JET TE UROJ shume xhan kiss puc thnx zemra

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga zeshkane prej Wed Oct 20, 2010 6:48 am

waouuuu nuk e dija... edhe 100 vizio qofsh i lumtur !!! Po sa u bere??? qe te ta urojme tamam ???
Datelindia Feste !!!!!!
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Oct 20, 2010 8:25 pm

oohhhh Faleminderit shume zeshkane!

Lene ma, mos pyet sa u bana?! Smile Une njoh vetem vitet biologjike Wink

Dhe une te uroj ty nga zemra vec lumturi dhe shendet!

...kur e ke ti, pse nuk e shkruan tek tema per Ditelindjet e antarve?

dhuro lule shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga e panjohura prej Wed Oct 19, 2011 9:24 am

Shum urime per Ju Vizio,lutem qe cdo vit ne vijim te jete pertrirje per Ju e jo mplakje Dhurat
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Vizioner prej Sat Oct 22, 2011 10:25 am

Faleminderit shume, e panjohura.

Dhe une ty te uroj shendet dhe gezime.

thnx dhuro lule

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per mikun dhe komshiun tim Vizionerin...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi