Forumi Evolucion

Kampionati Boteror 2010

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Sun Jul 11, 2010 6:08 pm

Lilly shkruajti: haha haha Sala duhet ta shfytezoje kete fakt dhe te mburret se edhe ky oktopus''i famshem'' eshte me partine e tij :geek:


E imagjinoj do dali keto dite ne konference e te thoje..ayyyyyyyy ayyyyyyyy oktopod i lirise...oktapod i demokracise :D...

Ju pershendes :P


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jul 11, 2010 7:10 pm

Eria shkruajti:
Lilly shkruajti: haha haha Sala duhet ta shfytezoje kete fakt dhe te mburret se edhe ky oktopus''i famshem'' eshte me partine e tij :geek:


E imagjinoj do dali keto dite ne konference e te thoje..ayyyyyyyy ayyyyyyyy oktopod i lirise...oktapod i demokracise :D...

Ju pershendes :P


Kar agjozi! gabim inat bjeri bjeri

Sali gomari Berisha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 12, 2010 12:27 am

WAKA WAKA EEEEE EEE.........WAKA WAKA EEEE.........IT IS TIME FOR SPANIA....

Spanja fiton kampione e botes 2010 dhe kampione aktuale e Europes 2006...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 12, 2010 12:28 am

Urime Spanjes si kampione e boterorit.Nuk e di pse e kam zemren te thyer qe nuk fitoj Hollanda.Me erdhi keq qe e hengren ate gol ashtu,i ndihmoj fati them.Ai albitri ''babken'' se mamken skam cja dua :geek:

Nejse Urime kampioneve te botes!!!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 12, 2010 12:34 am

Hahahahaha Lilly...ka mundesi te me dhurosh Casillas mua :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jul 12, 2010 1:18 am

11.07.2010 Finale e kampionatit Boteror te futbollit

Hollande 0-1 Spanje


Kampione e Botes:

S P A NJ A
socer socer socer socer socer socer socer socer


huurraa huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jul 12, 2010 1:21 am

Eria shkruajti:Hahahahaha Lilly...ka mundesi te me dhurosh Casillas mua :DDhe nje "dhurate" per Eria! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jul 12, 2010 1:28 am

Thomas Müller - Gjermani

Shpallet golshenuesi me i mire i kampionatit me 5 GolaBravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

socer socer socer socer socer socer socer socer

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 12, 2010 2:54 pm

Ja pse i thuhet mos te fitoje ky.....hmmmm_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 13, 2010 10:53 am

Puthja Live e Casillas
Gruaja e tij eshte gazetare, dhe e mori ne interviste mbas ndeshjes finaleBobobo, u ba Eria tym tani Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Tue Jul 13, 2010 6:19 pm

Se ka gru jo e ka te dashme...nuk bojem tym une hic...se mo e doja per burre une..kshu per dekoracion e doja...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 17, 2010 10:16 am

Casillas dhe Carbonero thojne "Po"Mbas puthjes ne TV, perpara kamereva, historia e dashurise se 29 vjecarit Casillas me 25 vjecaren Sara, merr finalizimin. Ato do te bejne "martesen" ne Kishe se afermi, ne qytetin e lindjes se Sares "Corral de Almaguer", duke i dhene njeri-tjetrit "Po-ne"!

hot

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi