Forumi Evolucion

Botrori 2010: 1/4 e Finales

Shko poshtë

Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jun 28, 2010 9:09 pm

2 Korrik, ora 16:00: Hollande - Brazil

2 Korrik, ora 20:30: Uruguaji - Ghana

3 Korrik, ora 16:00: Argjentine - Gjermani

3 Korrik, ora 20:30: Uruguaji - SpanjaEdituar për herë të fundit nga Vizioner në Wed Jun 30, 2010 9:01 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Sennia prej Tue Jun 29, 2010 11:34 pm

2 Korrik, ora 16:00: Hollande -Brazil

2 Korrik, ora 20:30: Uruguaji - Ghana

3 Korrik, ora 16:00: Argjentine - Gjermani

3 Korrik, ora 20:30: Paraguaj-Spanje
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 02, 2010 9:25 amsocer socer socer socer socer socer socer socerhuurraa huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 02, 2010 8:25 pm

2 Korrik 2010, ora 16:00

Hollande 2-1 Brazil

Brazili shkon ne shtepi haha

huurraa Hollanda huurraa Hollanda huurraa


Uruguaji 1-1 (P. 4:2) Ghana


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Sat Jul 03, 2010 8:39 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga juna prej Fri Jul 02, 2010 11:25 pm

Ama braziljanve nuk ua priste mendja te eleminoheshin, por ja qe ndodhi dhe kjo ja hap rrugen per fitore gjermanise--keshtu ka thene dhe oktapodi -orakull per ndeshjen e neserme--aahhhaha

FORCAAA DEUTSCHLAND

socer happy jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Lilly prej Sat Jul 03, 2010 12:56 am

ua ua ua Ngushellime Sennias dhe gjithe tifozave braziljane.S'ma merrte mendja se do eliminohej Brazili.Le te fitoje me i miri,edhe Gjermania jo inshallah :P :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jul 04, 2010 9:19 am

3.7.2010

Argjentine 0-4 Gjermani

Argjentina Bej pune ne shtepi hahaha

huurraa Gjermania huurraa Gjermania huurraa

Paraguaji 0-1 Spanja


hahahahaha hahahahaha Tani e ka rradhen Spanja hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Botrori 2010: 1/4 e Finales

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi