Forumi Evolucion

Kampionati Boteror 2010

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat Dec 05, 2009 12:24 amMendime - Diskutime rreth kampionatit Boteror 2010 ne Afriken e Jugut
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Eria prej Sat May 08, 2010 3:50 pm

Para disa ditesh u prezantua kenga zyrtare,himni i boterorit Afrike 2010....Nderin kete vit e ka Shakira,qe jo vetem kendon por eshte dhe autore e kenges...Se ca thote kjo motra se di une,po kenga eshte e bukur ritmike,shume here me mire se ajo e Gjermani 2006 me Grönemeyer....Shijojeni Smile_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 09, 2010 9:34 am

Dhe nje muaj, fillon Kampionati Boteror i Futbollit!

11.06.2010

huurraa huurraa huurraa

socer socer socer socer socer

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 29, 2010 10:20 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 29, 2010 10:23 am

Re: WM- Afrika 2010
nga Eria Yesterday at 11:15

-Gjermania nuk ka per te fituar..as kesaj here....
_________________
Malli i mekur pret të tretet në sytë e tu,drita mundi errësirën e ferrit (dhe) me zemrën që dridhet vazhdoj të të pres,TY!!!!!(Katilesha)

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 13, 2010 1:34 pm

Shakira feat. Freshlyground - "Waka Waka (This Time For Africa)"_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jun 14, 2010 10:16 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jun 14, 2010 11:20 am

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga juna prej Mon Jun 14, 2010 11:44 am

FORCAAA DEUTSCHLAND jaaa jaaa kiss
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jun 14, 2010 11:46 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Sennia prej Mon Jun 14, 2010 7:16 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Sennia prej Mon Jun 14, 2010 7:17 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Sennia prej Mon Jun 14, 2010 7:18 pm
do te behet per te gjashten here kampion bote :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 15, 2010 12:30 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 15, 2010 9:25 am

Verzioni i Ri i kenges fituese ne Eurovizion

"Schland oh Schland"Bravo happy happy happy

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 15, 2010 7:01 pm
_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 8:31 pm

Fooooooooooorcaaaaaa Gjermaniasocer socer socer socer socer socer socer socer


huurraa huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jun 23, 2010 11:08 pm

Ciao Ciao happy happy happy happy happy happy happy happy happy Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo socer socer socer socer socer socer socer socer socer socer
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 11:49 pm

Gjermaniaaaaaa kualifikohet per ne 1/8happy happy happy happy happy happy happy happy

huurraa huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 27, 2010 7:01 pm

Urime Gjermanise,loje e shkelqyer,emocionuese,thjesht fantastike.
Megjithate me erdhi keq per Angline sepse edhe ata bene nje loje te bukur dhe goli i dyte nuk j'u quajt.

Le te fitoje me i miri!!!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 27, 2010 7:43 pmhuurraa huurraa huurraa huurraa

Anglia Bej pune hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 03, 2010 8:43 am

Sennia shkruajti:haha hahahahaha haha hahahahaha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga shpirti binjak prej Sat Jul 03, 2010 5:34 pm

Argjentina -Germani 0-1 ....nuk ka me za nga te bertiturat
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 03, 2010 6:34 pm

Argjentina -Germani-0-4
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jul 04, 2010 9:29 am

1/2 e Finaleve6.7.2010, ora 20:30

Uruguaji - Hollande

7.7.2010, ora 20:30

Gjermania - Spanja


Ketu, duke pare ndeshjen kundra Argjentines. Veshtrim nga kolltuku ku isha ulur hahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kampionati Boteror 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi