Forumi Evolucion

Shprehje Dashurie

Shko poshtë

Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:00 am

Mundeni te shkruhani cdo gje per dashurin!

Nese cdo here qe un mendoj per ty do te binte nje yll, qielli do te vdiste nga vetmia.


Edituar për herë të fundit nga Nela në Wed Jan 20, 2010 2:14 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:05 am

dashuri Do desha te shkrihesha ne trupin tend, si bore ne diell, per te reshkitur embelsisht pergjate shpatullave te tua dhe per t’u zhdukur vetem pasi te te kem peshperitur sa shume te dua. dashuri

(e mare nga nji Roman) :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:11 am

Më fal zemër se ndoshta më flajet e mija të ledova , me fal shpirt se ndoshta nga dashurija të gjykova.Më fal e dashur se veç për ty unë mund të jetojë, më fal Syri im se pa ty unë nuk dua të egzistojë.


thnx
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:13 am

Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe! :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:23 am

❤ ❤ Te dua kur me ben te qesh, te dua edhe kur me ben te qaj! Te dua kur me ben te lumtur, te dua edhe kur me merzit..... te dua ne kete jete dhe ne tjetren pastaj, te dua tani dhe pergjithmone mbas vetes do te te mbaj!!!! dashuri dashuri
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:27 am

Kam filluar te mendoj , per ty shum gjate sa dhe gjumi me ka marr inat po cti besh ketij gjumi tekanjoz un mendoj per ty e ky behet xheloz...By; R.T haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 09, 2010 2:18 am

Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur, por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar ate cast.♥️
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 14, 2010 1:30 am

TE DUASH PA KERKUAR ASGJE SI KEMBIM KJO ESHTE MOTOJA E SHPIRTIT TIM...
TE DUA SE S'DI TE URREJ...
TE THEM TE VERTETEN SE S'DI SI TE GENJEJ...
TE PUTH SE S'DI TE TE REFUZOJ DHE DERI NE VDEKJE DO TE TE THEM SE TE DASHUROJ!

Per jeten time Nela. :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 2:12 am

TE DUA thuajeni me gjith zemer...!!
Nje dite, hena me tha: Nese, ai te ben te vuash, lere!
Nuk i meriton lotet e tu!
Dhe une iu pergjigja: Ti do mundeshe dot ta lije qiellin tend te dashur? :o
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 12:45 pm

ღ ɴeѕe тι мe doɴ мα тнυαje тe verтeтeɴ, ѕdo тα jαp vec zeмreɴ por тα jαp dнe jeтeɴ, ɴeѕe ĸe zeмer ɴdαje вαѕнĸ мe мυα, ɴeѕe ĸe ғjαle мe тнυαj тe dυυυυα!!! ღ
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 20, 2010 5:09 pm

Nela shkruajti:TE DUA thuajeni me gjith zemer...!!
Nje dite, hena me tha: Nese, ai te ben te vuash, lere!
Nuk i meriton lotet e tu!
Dhe une iu pergjigja: Ti do mundeshe dot ta lije qiellin tend te dashur? :o

Shume e bukur.... kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jan 23, 2010 12:07 pmkiss
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 23, 2010 3:28 pm

Po ti luan me ndjenjat e mia.
Nuk eshte e veshtire te me duash mua sdua asgje me pak asgje me shume mjafton ne zemer te lesh nje der dhe aty une te hyj dhe te rrij perhere....
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Lilly prej Thu Feb 11, 2010 7:34 pm

te dua shum shum shum

(ohh do vdes une fare Smile )
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 2:14 am

Lilly shkruajti:te dua shum shum shum

(ohh do vdes une fare Smile )


hahahah per ke moj? ai po vdes per ty dhe ti per te! iket qe te dy :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 2:49 am

hahahahaha hahahahaha hahahahaha na moj se me :oops:

ai nuk vdes moj jo,po as une se skemi ndermend te leme kalamjt rrugve Wink
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 2:51 am

Lilly shkruajti:hahahahaha hahahahaha hahahahaha na moj se me :oops:

ai nuk vdes moj jo,po as une se skemi ndermend te leme kalamjt rrugve Wink

hahahah vetem pyetje bera se mos u vdiqa une ju hahaha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 5:57 pm

te dua..me shume se dje e me pak se neser ❤
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Nela prej Thu Mar 25, 2010 2:31 am

truri i tha zemres:pse une bej gjithmon cfare do ti?? zemra i tha:sepse ti mendon cfare ndjej une... ❤
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga adala prej Wed Nov 16, 2011 7:00 pm

dashuri
Nela shkruajti:ღ ɴeѕe тι мe doɴ мα тнυαje тe verтeтeɴ, ѕdo тα jαp vec zeмreɴ por тα jαp dнe jeтeɴ, ɴeѕe ĸe zeмer ɴdαje вαѕнĸ мe мυα, ɴeѕe ĸe ғjαle мe тнυαj тe dυυυυα!!! ღ

adala
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 1
Reputation : 0
Anmeldedatum : 16/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shprehje Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi