Forumi Evolucion

Histori dashurie...

Shko poshtë

Histori dashurie...

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 10, 2010 6:25 pm

Ketu mund te postoni histori te verteta dashurie, te juajat ose te para a degjuara diku..
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 10, 2010 6:26 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 11:32 amSad Sad Sad

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 11, 2010 12:14 pm

Shaka me dem keto Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 11, 2010 12:18 pm

Eria shkruajti:Shaka me dem keto Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

mendje e dashuruar=jologjike :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 11, 2010 12:36 pm

:D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori dashurie...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi