Forumi Evolucion

Canta dore

Shko poshtë

Canta dore

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 25, 2010 12:56 pm

Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 25, 2010 1:01 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 25, 2010 1:03 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 25, 2010 1:04 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 25, 2010 1:05 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 25, 2010 5:34 pm

Une me duket do bej koleksion cantash,per cdo ngjyre kepucesh qe kam,kam edhe nje cante ne te njejten ngjyre...Blerja me e fundit kepuce ngjyre lejla..dhe cante po ashtu..canten ma dhuroi mami...Tani jam fiksuar dua kepuce blu :D...se cante blu te bukur kam gjetur....hahhahaha...njeri me fiksime :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Canta dore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi