Forumi Evolucion

Moda: Quiz

Shko poshtë

Cilin qytet e preferoni për shopping?

20% 20% 
[ 1 ]
60% 60% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 5

Moda: Quiz

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 27, 2010 10:12 pm

Quiz i shijeve tua mbi modën, pozitën dhe përceptimet më të fundit të ikonave të modës nga të cilët inspirohen jo vetëm VIP-at por edhe njerëzit e thjeshtë !
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Moda: Quiz

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 8:29 pm

PARIS...... ❤
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Moda: Quiz

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:15 pm

Milano

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Moda: Quiz

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi