Forumi Evolucion

Dashuria: Quiz

Shko poshtë

A jeni te sigurte se ju don?

33% 33% 
[ 1 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 3

Dashuria: Quiz

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 27, 2010 10:44 pm

A ju dashuron ai/ajo qe e doni?
sa e shfaq dashurine gjinia juaj e kundert dhe sa real eshte roli tyre
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria: Quiz

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 19, 2010 6:23 pm

Sleep

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria: Quiz

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 6:28 pm

Nuk di ca te them ...lol
Skam lidheje dhe smendoj qe me do njeri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dashuria: Quiz

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi