Forumi Evolucion

Mode: Quiz

Shko poshtë

Cilët dizajner preferoni më shumë?

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 1

Mode: Quiz

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 27, 2010 10:19 pm

Quiz i shijeve tua mbi modën, pozitën dhe përceptimet më të fundit të ikonave të modës nga të cilët inspirohen jo vetëm VIP-at por edhe njerëzit e thjeshtë !
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi