Forumi Evolucion

Te Qeshim Sebashku...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 6:01 pm

Ne kete teme mund te postono.....
Video Barcaleta qe mund te sjellin.....
Kenaqesine e Buzeqeshjes per anetaret tane te forumit.
Laughing
Shikime te Kendeshem ju Uroje :D
Laughing


haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 6:14 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 6:26 pm


haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Tue Dec 29, 2009 6:29 pm


haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mini fundi i bukuroshes

Mesazh nga Lilly prej Tue Dec 29, 2009 11:55 pm

Ne nje stacion autobuzi kombinat-kinostudio ne tirane ne kulmin e trafikut, ku njerezit nxitonin te kapnin orarin e punes e ne cdo stacion kishte shume njerez dhe ndodhin incidente te gjitha llojeve.
Midis tyre, ne nje stacion protoganiste e nje incidenti behet nje bukuroshe me mini fund edhe ajo si gjithe te tjeret mundohej te hypte e para per te kapur orarin per ne zyre,por kesaj radhe ishte minifundi i saj qe po degjeneronte situaten,sepse minifundi i saj ishte aq i ngushte saqe shkallet e autobuzit ishin te veshtira per te hypur ne te.
Njerezit cirreshin duke share ne drejtim te saj,por ajo duke kapur situaten menjehere vepron duke ulur pak zinxhirin e fundit qe kishte veshur,por prape ishte e pa mundur te ngjiste shkallet.Pasagjeret po irritoheshin akoma me shume,ajo pasi e uli zinxhirin pak e nga pak disa here dhe po e njejtia gje, nje pasagjer qe ishte mbrapa saj humbi durimin e kapi prej beli e fale trupit elegant qe kishte vajza e ngriti ne krah duke e futur brenda ne autobuz. Vajza e inatosur nga ky xhest i ketij te panjohuri,i drejtohet me fjalet me ofenduse rrugac,maskara,plehre ke kap ashtu motren tende etj.
Ai me qetesine me te madhe i pergjigjet: ju zonjush me zberthyhet zinxhirin e pantallonave une nuk ju thash asgje,kurse ju per kaq gje bete namin.
Atehere ajo e kuptoi se nuk kishte zberthyer zinxhirin e fundit te saj,por zinxhirin e pantallonave te tij.
Laughing


lol! lol!
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Dec 30, 2009 12:53 am

affraid

haha haha
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri dhe Gruaja

Mesazh nga Nela prej Wed Dec 30, 2009 6:19 pm

Nje dite gruaja i thote burit:ore burr po na ka ren suvaja ore! suvatoje!burri ia kthen:pse suvaxhi ja un?po mir te pakten i thote gruaja regulloje pak karigen se esht prish kemba.buri i thot:pse mekanik jam un?po ate prizen atje qe esht prish do e regullosh, se do i zer korenti femijet?po pse ia kthen burri elekricist jam un?.dten tjeter gruaja mori nje bur tjeter per ti regulluar te githa keto.kur vjen buri ne shtepi gruaja i thote:nuk doje ti un mora kete per ti mi regulluar dhe me kerkoi si shkembim ti beja nje embelsire ose te shkoja nje nat me te. burri direkt ia kthen:dhe ti i bere Embelsire? gruaja i thote:pse Pasticiere jam un? Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Thu Dec 31, 2009 4:16 pm

C'far bejne burrat pasi bejne dashuri?
1% lexojne, 2% pijne nje gote, 4% shikojne televizor, 6% pijne cigare ,7% flejne dhe 80% kthehen ne shtepi..

:shock:
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si e ndihmone Burri Gruen

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 01, 2010 6:50 pm


haha haha haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 10, 2010 6:50 am

Pune pune nat e dit qe te shohim pakez drite , sa keq naim qe sjetove vete ta provoje turnin e trete,..... haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Sun Jan 10, 2010 7:54 am


haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 11, 2010 7:13 am

Crying or Very sad KERKOJ FALJE KAGA TE GJITHE TE DASHURUARITE ❤

Me FALNI Nela

Me FALNI Nela thnx
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 12, 2010 1:08 pm


haha haha haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:haha: :haha:

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jan 12, 2010 8:37 pmhaha haha haha haha haha haha haha haha
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ligji i Dembelit

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 13, 2010 5:54 amhaha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 4:22 am

Kthehet burri n'shpi: gruja i thot!! - A bleve buk?? - ca thua moj...nuk eshte puna e burrave qe te blejn buk?? - Filloj gruaja te zhvishej...hajde bej punen e burave tani.. - Avash avash edhe ti...cfar njeriu je, ste le te besh nje shaka...ja se shkova affraid
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 20, 2010 5:35 pm

Nela shkruajti:Kthehet burri n'shpi: gruja i thot!! - A bleve buk?? - ca thua moj...nuk eshte puna e burrave qe te blejn buk?? - Filloj gruaja te zhvishej...hajde bej punen e burave tani.. - Avash avash edhe ti...cfar njeriu je, ste le te besh nje shaka...ja se shkova affraid

haha haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 20, 2010 7:05 pm

Nela, imagjino...Une te isha Burri jot.....................pa buke do rrije! bjeri bjeri inat Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 28, 2010 3:56 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 28, 2010 4:02 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

FEMIJA DHE BICIKLETA

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 30, 2010 10:24 pm

NJE FEMIJE PO BENTE NJE XHIRO ME BICIKLETE PERBALLE NJE KISHE.NE OBORR TE KISHES SHEH CA FEMIJE TE TJERE DUKE LOZUR ME TOP,MBESHTET BICIKLETEN TEK MURI I KISHES DHE VAZHDON TE LUAJ ME FEMIJET E TJERE.KUR MAROJN LOJEN NUK GJEN BICIKLETEN.NE KISHE PO BEHEJ VARRIMI I NJE PLAKE,NDERKOHE NJEREZIT FILLUAN TE DILNIN NGA KISHA,NJE ZOTRI SHEH DJALIN DUKE QARE DHE I THOTE:
-PSE PO QAN MORE DJALE SE E VJETER ISHTE?
DJALI I THOTE:
- E VJETER E VJETER PO I HYPJA NDONJEHERE
haha haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saliu ne miting!

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 30, 2010 10:31 pm

Saliu ishte per nje miting diku ne Shqiperi. Ne mes te fjalimint ai bertet:
- Vllazen shqiptare, Liria eshte e juja
_ per sa kohe do na e lesh?- degjohet nje nga turma...(Liria e ka emrin gruja sales)
haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

nipi dhe daja

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 30, 2010 10:37 pm

shkoi nipi tek daja nje nate, por djalin e kishin mesuar qe kur ti behet urina te thote qe me fishkellehet .dhe i thot dajes ne kohen kur bien per te fjetur .
-O daje me fishkellehet, a te dal jashte qe te fishkellej pak ?
daja i thot:
- eshte nate tani dhe do te zgjosh gjith lagjen por hajde me fishkelle ne vesh mua.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 10, 2010 12:45 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 10, 2010 12:50 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi